W ofercie polskiego producenta wyrobów betonowych, firmy PROBET-DASAG, dostępne są płyty Terrastone, które swoje zastosowanie znajdują w miejscach użyteczności publicznej. Dzięki innowacyjnej technologii produkcji, płyty cechują się niewielką, bo zaledwie 20-milimetrową grubością, a przy tym są wyjątkowo wytrzymałe i odporne na ścieranie.

Efektowne wykończenie

Stonowane kolory, w jakich dostępne są płyty Terrastone, dają szerokie możliwości zastosowań we wnętrzach obiektów użyteczności publicznej. Jasnobeżowe, szare i ciemnografitowe wykończenia płyt, z delikatnym połyskiem naturalnych kruszyw, pozwalają na dopasowanie posadzki do różnych stylów architektonicznych i funkcji obiektów. Dzięki wyjątkowo dużym rozmiarom, płyty marki DASAG układa się bardzo sprawnie, a dodatkową korzyścią płynącą z ich zastosowania jest optyczne powiększenie aranżowanej przestrzeni.

W korytarzu, biurze i na schodach

Płyty Terrastone przystosowane są do różnorodnych typów zastosowań. Z powodzeniem można je stosować na szlakach ciągów komunikacyjnych, w klatkach  schodowych biurowców czy sklepach. Ze względu na niewielką grubość, doskonale sprawdzą się jako okładzina podestów i spoczników z izolacją akustyczną. Producent oferuje ponadto możliwość wykonania wyrobów komplementarnych z serii Terrastone, w tym okładzin kątowych, parapetów, stopni blokowych czy cokolików przyściennych.

 

PŁYTY TERRASTONE

Producent: PROBET-DASAG

Wymiary: 60 x 29,7 x 2,0-2,5 cm oraz 60 x 60 x 2,0-2,5 cm