Po ostatnim projekcie „Fink Sunday Night Blues Club Vol. 1”, Fin Greenall wraca z Timem Thortonem, Guyem Whittakerem do koncertowania – również w Polsce. Muzyk zagra 16 września w Gdańsku, 17-tego w Warszawie, 18-tego w Krakowie oraz, na koniec, 21 września w Poznaniu. Masz ochotę posłuchać Finka na żywo? Weź udział w konkursie.

Streamuj ostatni album Finka na TIDAL i wygraj bilety

Przesłuchaj ostatni album Finka „Fink Sunday Night Blues Club Vol. 1” w TIDAL i odpowiedz na pytanie. Konkurs trwa do dnia 10.09.2017 r., do północy. Pięciu szczęśliwców otrzyma podwójne bilety na koncert muzyka: trzech na koncert w Gdańsku, dwóch na poznański występ artysty.

https://tidal.com/album/71210165

Regulamin konkursu:

http://read.tidal.com/article/fink-wygraj-bilety-na-koncert-w-gdansku-lub-poznaniu-regulamin

O Finku

Fink, czyli Finian Paul Greenall dorastał w domu wypełnionym klasycznymi brzmieniami i muzyką folkową, które przyczyniły się do jego fascynacji gitarami. Później, jako nastolatek, odkrył rave’y. Dzięki nim został DJ’em, specjalizującym się w trip hopie i ambient techno. Jego zainteresowanie muzyką elektroniczną stopniowo jednak wygasało, aż do momentu, gdy powrócił do swoich korzeni i gitar. To była jedna z najlepszych decyzji w jego życiu – od 2006 roku jest znany jako Fink, znakomity singer/songwriter, mający w repertuarze wiele wyjątkowych utworów.