Stwórz pełną luzu stylizację, łącząc materiały, kolory, printy i tekstury – Twój klasyczny zestaw nabierze nowego charakteru, kiedy dodasz kontrastujące buty i inne dodatki. Dbałość o te szczegóły zapewni Ci niezapomniany look z twistem, idealny na różne okazje.

ECCO CS16 to właśnie ten dodatek, którego poszukiwałeś!

Model buta jest wzbogacony o „spraną” w wyglądzie skórę, przez co wpisuje się w estetykę retro, podczas gdy nowoczesny design pozwolił na stworzenie mocnej podeszwy. Nie tylko dodaje całości charakteru, ale zapewnia amortyzację oraz elastyczność. Ten zgodny z aktualnymi trendami model będzie pasować zarówno do szortów latem, jak i dżinsy w sezonie jesienno-zimowym.

Zestaw swoje ulubione buty z ECCO IOMA Satchel dla uzyskania looku w swobodnym, miejskim stylu. Nic tak utożsamia pojęcia „nowoczesnej klasyki” jak ta współczesna wariacja na temat eleganckiej skórzanej aktówki. Niezwykle męski dodatek uszyty jest z olejowanej skóry z surowym, żelaznym wykończeniem. Nowoczesny i minimalistyczny design idealny dla gentlemana naszych czasów.