Zjawiskowa elegancja inspirowana klasycyzującym zgeometryzowaniem Art déco i funkcjonalnością stylu Bauhaus, czyli Tehano – wolnostojąca wanna premium Villeroy & Boch. Nową kolekcję cechuje prosta forma, zestawiona z dyscypliną przestrzenną i perfekcją wykonania. A wszystko w połączeniu z Quarylem – materiałem, za sprawą którego Villeroy & Boch zrealizował ten wyjątkowy projekt.

Theano – pochwała symetrii

Wolnostojąca wanna Theano uwodzi dizajnem. Geometryczny kształt, wyważone proporcje i zaokrąglone brzegi, tak charakterystyczne dla Art déco, harmonizują z surowością i funkcjonalnością stylu Bauhaus. Całości projektu dopełnia żywa kolorystyka obudowy oraz szlachetny fasetowy szlif brzegu wanny. W połączeniu z jej ergonomicznie wyprofilowanym wnętrzem, zapewnia wygodną i przyjemną kąpiel. A za wszystko odpowiada znany niemiecki projektant – Christian Haas. Dzięki niemu kolekcja jest propozycją dla najbardziej wymagających użytkowników, poszukujących niebanalnych form i rozwiązań w łazience. Theano szczególnie zjawiskowo prezentuje się w pokoju kąpielowym, wnosząc do niego elegancję i prostotę w myśl zasady ,,mniej znaczy więcej’’. Jej dodatkową ozdobą będzie bateria w wersji wolnostojącej, która podkreśli  styl całej aranżacji.

Funkcjonalność i nowoczesność

Imponujący i wyjątkowo gładki monolit o zaokrąglonych brzegach, precyzyjnych krawędziach oraz cienkich ściankach bocznych, czyli wolnostojąca wanna Theano. Połączenie tych cech w jednym produkcie okazało się możliwe dzięki Quarylowi – materiałowi opatentowanemu przez Villeroy & Boch. Kompozycja naturalnego kwarcu oraz wysokowartościowego akrylu sprawiła, że wanna stała się niezwykle odporna na uderzenia i zarysowania. Ponadto tworzywo umożliwia jej łatwe czyszczenie zapewniając dźwiękochłonność oraz doskonałą izolację cieplną – dlatego kąpiel może trwać przez długi czas.

Kontrast w kolorze

Theano Villeroy & Boch jest dostępna w dwóch rozmiarach 1750 x 800 mm oraz 1750 x 800 mm, a jej obudowa w opcji Colour on demand (kolor na życzenie), która zapewnia praktycznie nieograniczoną paletę barw RAL. Wnętrze wanny utrzymano zaś w kolorze śnieżnobiałej i błyszczącej bieli. Dodatkowo dostępna jest opcja premium ViFlow+ – elektroniczne sterowanie kontrolujące poziom wody i zapobiegające przepełnieniu się wanny.