Nowością w ofercie firmy TECE są kontrolery programowalne z funkcją grzania i chłodzenia. Dzięki nim, w grze „ciepło-zimno”, zawsze wygrywa komfort użytkowników.

Ogrzewanie podłogowe ma wiele zalet. Aby jednak móc w pełni korzystać z jego funkcjonalności, niezbędne są rozwiązania, które pozwolą na swobodę programowania optymalnej temperatury w mieszkaniu. Odpowiedzią firmy TECE są cztery nowe modele kontrolerów TECEfloor z dotykowym wyświetlaczem TFT.

Ciepło-zimno

Każdy z nich oferuje różny zakres możliwości w obszarze sterowania podłogówką. Wariant podstawowy to T-CKS Standard z funkcją grzania, natomiast w opcji T-CKS/W Standard Wi-Fi wbudowano dodatkowo moduł umożliwiający zdalną kontrolę nad całym systemem. Bardziej wymagający użytkownicy docenią z kolei modele T-CKC Clima oraz T-CKC/W Clima Wi-Fi. Jak sama nazwa wskazuje, ich funkcjonalność – w porównaniu do wariantów standardowych – poszerzono o opcję chłodzenia. W obu modelach znajdziemy także czujnik wilgotności, a w drugim dodatkowo moduł Wi-Fi.

Pod kontrolą

Urządzenia pozwalają na ośmiokrotną zmianę temperatury w ciągu doby. Charakteryzują się także minimalistyczną estetyką, dzięki czemu dyskretnie wkomponują się w aranżację wnętrza.

Ich wymiary to 75 mm x 95 mm x 20 mm.