All I want for Christmas is… !
Dodatki mogą wprowadzić do naszego mieszkania niezwykły nastrój, dzięki zaskakującym rozwiązaniom. Marka Boltze, dostępna na Bonami.pl, jest niezastąpiona w kreowaniu urzekającej świątecznej atmosfery – dokładnie takiej, o jakiej marzy każdy z nas. Nawet jeśli zabraknie śniegu – aura gwiazdki i tak się pojawi! Na Bonami.pl znajdziemy ozdoby wiszące w kształcie gwiazd lub reniferów, kalendarze adwentowe, bombki do zawieszenia zarówno na choinkę, jak i nad kominek czy drzwi, a także świeczki w zaskakujących „okryciach” – m.in. gwiazd lub różowo-złotych świecznikach, które idealnie odwzorowują drogocenne kruszywo, dzięki czemu wyglądają, jak z szykownego pałacu. „Święta to czas miłości i zrozumienia, kiedy znikają wszystkie zwady i możemy w pełni się zrelaksować. Dlatego warto przygotować mieszkanie tak, by panowała w nim miła, ciepła i rodzinna atmosfera, nawet gdy za oknami słychać powiew mroźnego wiatru. Uroczyście nakryty stół, przy którym usiądziemy we wspólnym gronie sprawi, że razem będziemy mogli napawać się magicznymi chwilami. Na kawowy stolik lub ławę idealnie pasuje bieżnik z zimowym wzorem. Na Bonami.pl znajdziemy je w kolorach czerwonym lub srebrnym z małymi śnieżynkami na bokach.” – doradza Joanna Makul i dodaje – „W tym sezonie bardzo modne są ekstrawaganckie dodatki – jak figurki choinek marki Boltze pokryte ciepłym futerkiem. A świątecznie pierniczki możemy schować przed nieposkromionymi łasuchami w szklanych opakowaniach z nakryciem w kształcie renifera czy łosia.”

 Light Christmas

Jednym z najważniejszych elementów budujących nastrój jest światło. Podczas wigilijnej kolacji warto wyłączyć główne lampy i zostawić jedynie świeczki lub światełka. Z pewnością każdy z naszych gości poczuje się swobodniej. „Lampki potrafią stworzyć przytulną przestrzeń, w której z radością zjemy kolację w gronie najbliższych. Jeżeli połączymy ze sobą kilka strumieni, stworzymy wyjątkowe miejsce dla siebie i naszej rodziny.” – podpowiada Joanna Makul. Na Bonami.pl można znaleźć światełka z dekoracyjnymi szklanymi elementami z boku lub w kształcie śnieżnych kulek.

 

A po świątecznych porządkach lub dużej kolacji możemy swobodnie wyciągnąć się na kanapie  przystrojonej poduszkami z motywem zimowym. Mimo mroźnych akcentów puchowe tekstylia sprawią, że z pewnością nie zmarzniemy, a jeżeli cały rok chcieliśmy komuś wyznać miłość, przeprosić lub podziękować, ale zabrakło nam czasu lub odwagi – wiadomość możemy wysłać za pomocą dostępnych na Bonami.pl Luckies of London, czyli świątecznych karteczek, które podsuną nam pomysł, jak to napisać, aby wiadomość wywołała uśmiech na twarzy kogoś bliskiego.

 

Dzięki aranżacji magię w mieszkaniu możemy zachować tak długo, jak tylko będziemy mieli na to ochotę. Na Bonami.pl dostępnych jest wiele dekoracji, które pomogą nam zrelaksować się nie tylko w czasie gwiazdki, ale przez cały rok, a my – w zależności od nastroju – będziemy mogli każdego dnia robić sobie nasze małe święto.

 

Zestaw 2 wiszących dekoracji Boltze Fipsi, Bonami.pl,  cena 39 zł

Zestaw 2 kalendarzy adwentowych Boltze Fipsi, Bonami.pl,  cena 59 zł

Zestaw 12 wiszących dekoracji Boltze Nala, Bonami.pl,  cena 149 zł

Zestaw 12 wiszących dekoracji Boltze Tanya, Bonami.pl,  cena 179 zł

Zestaw 2 świeczników Boltze Nala, Bonami.pl,  cena 69 zł

Zestaw 2 wiszących gwiazd Boltze Fredi, Bonami.pl,  cena 39 zł

Bieżnik Boltze Yumi, Bonami.pl,  cena 69 zł

Zestaw 3 wiszących dekoracji Boltze Jurin, Bonami.pl,  cena 59 zł

Zestaw 2 dekoracyjnych choinek Nature Tree, Bonami.pl,  cena 59 zł

Łańcuch świecący Boltze Light Chain, Bonami.pl,  cena 69 zł

Zestaw 2 poduszek Boltze Flake, Bonami.pl,  cena 129 zł

Zestaw 12 wiszących dekoracji Boltze Til, Bonami.pl,  cena 129 zł

Zestaw 3 pojemników z wieczkiem White Animals, Bonami.pl,  cena 149 zł

Zestaw świeczników Boltze Pico, 2 szt., Bonami.pl,  cena 339 zł

Girlanda Boltze Burton Rose, 2 szt., Bonami.pl,  cena 199 zł

Zestaw 3 wiszących ozdób Boltze Joseline, Bonami.pl,  cena 29 zł

Zestaw 3 świeczników na podstawce Boltze Aurelio, Bonami.pl,  cena 159 zł

Zestaw 2 poduszek Boltze Venado, Bonami.pl,  cena 149 zł

Łańcuch świecący LED Boltze Starina, Bonami.pl,  cena 33 zł

Puzzle z wiadomością Luckies of London Romantic Green, Bonami.pl,  cena  zł

 

 

www.bonami.pl
https://www.facebook.com/BonamiPL

 

 


Bonami.pl oferuje klientom tematyczne kampanie, które są ograniczone czasowo, umożliwiając dokonywanie zakupów designerskich dodatków do mieszkania i oryginalnych artykułów codziennego użytku w domowym zaciszu. Codziennie aktualizowana oferta, prezentująca kolekcje i trendy z całego świata, znajduje się zarówno na www.bonami.pl, jak i profilu Facebook Bonami.pl. Do klubu Bonami należy ponad 800 tysięcy użytkowników.