Targi Światło na stałe wpisały się w kalendarz polskich i światowych wydarzeń targowych. Odwiedziło je prawie 16 tysięcy gości. Z potrzeby rozmów o świadomym projektowaniu, zgodnym z realnymi wymogami klientów, zrodziła się koncepcja Wnętrza Otwartego. „Naszym celem było pokazanie, jak za pomocą światła możemy wydobyć piękno materiałów i przedmiotów znajdujących się we wnętrzu oraz zaznaczyć, jak oświetlenie wpływa na klimat każdego miejsca i równocześnie na samopoczucie ludzi, którzy się w nim znajdują.” – mówi autorka, architekt Justyna Smolec.

Wnętrze Otwarte to symboliczne zaproszenie do otwartego domu – z kuchnią, łazienką, pokojem dziennym i miejscem odpoczynku. Każdy element został tu starannie wyselekcjonowany tak, by przestrzeń tworzyła spójną, inspirującą całość. Nowoczesnego charakteru wnętrzu nadała narożna sofa i fotel marki Adriana Furniture. LE NOIR to system modułowy oparty na niezwykle oryginalnej formie. Kanapa jest komfortowym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie wspólne spędzanie czasu.

Sofa Adriana Furniture była też miejscem spotkań i wymiany poglądów ze znanymi projektantami, architektami, przedstawicielami środowiska akademickiego, reprezentantami branży wnętrzarskiej. W panelach dyskusyjnych wzięli udział cenieni projektanci: Anna Siedlecka i Radosław Achramowicz z Puff Buff Design, Łukasz Kałasa z Kałasa Concept, Daria Burlińska – właścicielka marki DBWT.pl oraz uznani architekci: Marek Lorens z Lorens Architecture & Design i Seweryn Nogalski – założyciel Beton House. W debacie zabraknąć nie mogło także Iwony Ławeckiej-Marczewskiej – redaktor naczelnej magazynu Dobre Wnętrze, Katarzyny Rzehak – dyrektor kreatywnej Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, dr Katarzyny Kowal – architekt, adiunkt na Politechnice Białostockiej oraz prof. Michała Stefanowskiego – wykładowcy na Wydziale Projektowania ASP w Warszawie. Ożywionym rozmowom nie było końca, a Wnętrze Otwarte tętniło życiem. Udało się to również dzięki komfortowej aranżacji, która przyciągała odwiedzających i zachęcała, by zostać na dłużej.

Po więcej inspiracji zapraszamy na: http://adrianafurniture.com/pl/.