Adres, który trzeba znać. DobryDesign.pl, na pl. Konesera 3, to salon, gdzie na powierzchni 120 m kw. wyselekcjonowane kolekcje designerskich mebli, dodatków, lamp i dywanów, komponują się z rozwiązaniami o niecodziennym wzornictwie. Można tu zobaczyć między innymi sofy od Nordic Line i Inspirium, które oczarują swoim designem oraz wygodą. Fani minimalizmu w skandynawskim stylu znajdą tutaj produkty polskich projektantów z NORDIFRA, którzy czerpią swoje inspiracje z malowniczej północy. Natomiast zwolennicy nordyckiej funkcjonalności zachwycą się propozycją duńskiej marki Actona Company. Dostępne są tu także delikatne tekstylia od firmy Fargotex, która oferuje najwyższej jakości tkaniny, dywany i obicia. Oferta salonu obejmuje też niezwykle intrygujące dekoracje ścienne, zegary, czy półki na książki, które produkuje marka Umbra. Co więcej, na stronie internetowej www.dobrydesign.pl można znaleźć meble i akcesoria wielu innych znanych producentów.

„DobryDesign.pl łączy sprzedaż internetową z zakupami offline. Zdecydowaliśmy się na otwarcie salonu, aby nasi klienci mogli przyjść, zobaczyć i dotknąć meble, które uzupełnią aranżację ich wnętrz. Według badania Morning Consult meble są produktami wciąż najchętniej kupowanymi w sklepach stacjonarnych – aż 80 proc. transakcji odbywa się w salonach. To pokazuje, że profesjonalna obsługa i kontakt z klientem to nadal znaczące czynniki w naszym biznesie. Dzięki wsparciu naszego zespołu doradców, każdy kto nas odwiedzi, może liczyć na porządną dawkę wnętrzarskich inspiracji – to nasza obietnica” – powiedział Tomasz Dąbrowski, współtwórca salonu DobryDesign.pl.

Dodatkowym atutem DobryDesign.pl jest STREFA ARCHITEKTA. To dostępna wewnątrz salonu przestrzeń otwarta na współpracę z biurami architektonicznymi, architektami freelancerami, projektantami i stylistami wnętrz oraz scenografami. Na miejscu znajdą oni wszelkie potrzebne narzędzia pracy – wsparcie zespołu doradców, Internet z szybkim łączem, ale także dostęp do plików 3D z wizualizacją asortymentu oraz do katalogów i próbników tkanin. Wszystkiemu towarzyszy atrakcyjna forma współpracy.

Nic tak nie podkreśla wyśmienitej oferty designerskich mebli, jak doskonała lokalizacja. Centrum Praskie Koneser staje się coraz modniejszym punktem na mapie Warszawy. To tutaj swoje siedziby mają dynamicznie rozwijające się firmy, wysokiej jakości sklepy i butiki oraz doskonałe restauracje. Nic dziwnego, że na parterze Butelkowni swój salon ulokował DobryDesign.pl. Meble tutaj dostępne wspaniale kontrastują z typową dla Konesera industrialną i neogotycką architekturą, tworząc doskonałą wizualnie całość. A o dobry design przecież tutaj chodzi.

W salonie DobryDesign znajdziecie meble marek takich jak:

  • Nordic Line – ich domeną są meble, a przede wszystkim sofy, których proste formy i nowoczesne wzornictwo nawiązuje do skandynawskiego minimalizmu.
  • Fargotex – to głównie tekstylia. Firma oferuje trzy rodzaje produktów, które tworzą spójną stylistycznie koncepcję tkanin we wnętrzach: Fargotex Furniture Fabrics (tkaniny meblowe), Cosmonova (tkaniny dekoracyjne) oraz Carpet Decore (ręcznie wykonane dywany).
  • Nordifra – polscy projektanci, których meble cechują się skandynawską funkcjonalnością, jednocześnie komponują się z wieloma stylami aranżacyjnymi: loftowym, minimalistycznym, eklektycznym.
  • Inspirium – pieczołowicie wykonane meble zrobione ze starannie dobranych materiałów. To oferta skierowana do indywidualistów z charakterem. Na doskonały wizualnie efekt końcowy składa się przywiązanie projektantów do najdrobniejszych detali.
  • Maduu Studio – to połączenie doświadczeń uznanych na polskim rynku producentów mebli z pasją lokalnych rzemieślników, co zaowocowało najwyższej jakości produktami o często nieprzewidywalnych połączeniach kolorystycznych.
  • Actona Company – meble duńskiego producenta z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem to mariaż funkcjonalności z nowoczesną formą. Nordycki design widoczny jest we wszystkich kolekcjach firmy od stolików kawowych, aż po obszerne sofy z funkcją spania.
  • Umbra – niebanalne dekoracje ścienne, zegary, czy półki na książki to ich znak rozpoznawczy. Produkują niezwykle intrygujące dodatki do wyposażenia kuchni, łazienki, salonu czy sypialni.