Marka Bath & Body Works wychodzi na wprost oczekiwaniom klientów, serwując iście wakacyjną serię kosmetyków. Najnowsza linia Hawaii to kwintesencja beztroskiego odpoczynku, soczystej atmosfery i tropikalnej zabawy!

Daj się ponieść zapachowi i razem z Bath & Body Works spędź niezapomniane wakacje na Hawajach. Świeży kokos, soczysty ananas czy słodkie mango prosto ze słonecznego Honolulu? Najnowsze kosmetyki z linii Hawaii wprowadzą cię we wspaniały nastrój, odżywiając Twoją skórę, nadając jej miękkości i jędrności.

Gama nowych produktów Bath & Body Works jest niezwykle szeroka. Wśród kosmetyków znaleźć można mgiełki do ciała, balsamy, żele pod prysznic i żele antybakteryjne, scruby czy mydła do rąk. Wszystkie produkty zostały skomponowane z użyciem niepowtarzalnych, intensywnych nut zapachowych, które nie tylko zapewnią ci świeżość i lekkość, ale także dodadzą energii w nawet najbardziej zabiegany dzień!

Linia Hawaii od Bath & Body Works pełna jest także aromatów do twojego domu –
w najświeższej kolekcji znajdziesz wtyczki zapachowe oraz świece, które zamienią każde mieszkanie w słoneczną plażę Waikiki!