Pierwsze wiosenne, słoneczne dni sprawiają, że coraz więcej czasu chcemy spędzać na świeżym powietrzu. I mimo tego, że wciąż mamy ograniczone możliwości, to zawsze warto znaleźć chwilę dla siebie w otoczeniu natury! A ten, kto dba o swój #healthylifestyle wie, że nie tylko aktywność na świeżym powietrzu, ale też to, co jemy ma ogromne znaczenie dla naszego zdrowia!

 

Nie masz pomysłu na smaczną i pożywną przekąskę w ciągu dnia? HELIO ma ich mnóstwo!Czas na wiosnę w klimacie #So Soft! W naszej ofercie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! #So soczyste morele, #So miękkie daktyle, #So  original żurawina nasączona sokiem… a także #So mięsiste figi i śliwki suszone! 😉 Takie pyszności to idealne dopełnienie każdego dnia pełnego wrażeń!

 

So Soft! to innowacyjna linia dla poszukujących wyjątkowo miękkich, soczystych, jedynych takich! pysznych owoców suszonych z dobrym składem. To naturalna i zdrowa słodycz HELIO Natura bez konserwantów, która sprawdzi się każdego dnia i w każdej sytuacji, bo praktyczne, wygodne w użyciu, w dodatku #So kolorowe opakowania So Soft! tylko zachęcają do spędzania z owocowymi przekąskami HELIO jak najwięcej czasu!

Dzień pełen przygód w zdrowym wydaniu? Naturalnie tylko z HELIO! 🙂