Nie wyobrażamy sobie wiosenno-letniego sezonu bez roślinnych motywów. Romantyczne róże, grafiki inspirowane dawnymi zielnikami oraz kwiaty w stylu pop art – to wszystko znajdziemy w najnowszej kolekcji Solar. Dzięki projektantom polskiej marki w sezonie S/S 2018 przeniesiemy się do tajemniczego ogrodu. Florystyczne wzory rozkwitające na ciemnym tle sukienek wprowadzą aurę tajemniczości. Wiosenną lekkość podkreślą modele w pastelowych kolorach, zdobione kwiatowymi akcentami w stylu retro. Kolekcję Solar wyróżniają zwiewne materiały, delikatne przezroczystości i falbanki.

 

W tym sezonie florystyczne printy będziemy nosić od stóp do głów. W ofercie Solar, oprócz lekkich sukienek, znajdziemy również spodnie, bluzki i okrycia wierzchnie zdobione kwiatowymi deseniami. Wyraziste rośliny na koszulach okażą się idealnym sposobem na dodanie codziennym stylizacjom wiosennego klimatu. Z kolei spodnie pokryte liśćmi i drobnymi kwiatami staną się w tym sezonie idealną alternatywą dla klasycznych jeansów.

 

Barwne motywy rodem z wiosennych ogrodów zagościły również wśród akcesoriów. Kwiaty w stylu pop art zdobią nowoczesne torebki i delikatne apaszki. Szaliki z motywem róż i ważek dodadzą charakteru nawet najprostszym stylizacjom. W tym sezonie powracają również broszki – te w kształcie bratków oraz pszczół okażą się wyjątkowo oryginalnym dodatkiem, który urozmaici każdą część garderoby.