Okresy przejściowe między zimą a wiosną są dla nas dość kłopotliwe, bo nigdy nie wiemy jak się ubrać. Rano jest jeszcze bardzo zimno, ale w ciągu dnia już bardzo wiosennie. Śnieg zniknął, wiosnę wyczekujemy z niecierpliwością, więc jak się ubrać?  Oto kilka naszych propozycji na zimowo-wiosenne stylizacje dla kobiet, których rozmiar nie kończy się na rozmiarze 36.  Która z nich podoba Wam się najbardziej?

Od kilku sezonów do naszych łask wrócił jens w każdej postaci i wszystko wskazuje na to, że tej wiosny też będziemy go nosić w wielu odsłonach. W okresie przejściowym proponujemy, więc sukienkę jeansową, która już nawiązuje nam nieco do wiosny, ale w połaczeniu z koazakimi sprawi, że nie zmarźniemy. Do tego płaszcz w pastelowym kolorze i dodatki. Lekkie będą nawiązaniem do utęsknionej wiosny, grubsze jeszcze do zimy. Wybór należy do Ciebie.

 

Dla osób, które mają już dość zimowych, ciężkich nakryć i butów proponujemy zestawy warstwowe. Lekka, zwiewna sukienka w pięknym, delikatnym kolorze, do tego ramoneska i na przykład futrzana kamizelka. Dzięki temu szybko możecie pozbyć się grubszych warstw i wyglądać bardzo wiosennie. Ubranie na cebulę w takim okresie sprawdza się idealnie.

Na koniec odrobina szaleństwa. Zimowe szarości chowamy głęboko do szafy,a  wyciągamy kolorowe sukienki i dodtaki. Styl boho wiosną sprawdza się genialnie, więc połącz go z jeansem i mocnym kolorem. Czerwień, zieleń i pastele. To hity nadchodzącego sezonu.  Więcej inspiracji na www.laredoute.pl