Wypróbuj PING! ?

PING! to nowe rozwiązanie dla aktywnych członków naszej społeczności, którzy napotkali na swojej drodze problem z parkowaniem. Jak zwykle bywa w zatłoczonej przestrzeni miejskiej, po dotarciu na miejsce często okazuje się, że nie ma gdzie zaparkować. Porzucenie samochodu na poboczu nie wchodzi w grę, co więc zrobić?

PING!

Otwórz winkPark, wybierz na ekranie głównym pomarańczowy przycisk i powiadam 30 osób w okolicy o tym, że aktualnie poszukujesz miejsca do zaparkowania.

Kierowcy winkPark, którzy są w pobliżu otrzymają wiadomość PUSH z Twoją prośbą o pomoc i będą mogli wymienić się z Tobą miejscem lub zaznaczyć na mapie wolne miejsce do zaparkowania. Zacznij PING-ować by szybciej parkować! ?

Wygodne logowanie, wygodne parkowanie

W winkPark wsłuchujemy się w potrzeby naszych użytkowników, dlatego w najnowszej wersji aplikacji dodaliśmy, wyczekiwaną przez Was, możliwość logowania za pośrednictwem Facebooka. ?

Teraz proces rejestracji jest tak wygodny, jak wygodne jest znajdowanie miejsca parkingowego z winkPark! Wystarczy, że na ekranie logowania wybierzesz opcję „Facebook” i już możesz cieszyć się szybkim dostępem do społeczności winkPark.

Już ponad 20 000 kierowców czeka na Twój znaczek!

Sieć winkPark rozwija się z dnia na dzień, a nasi kierowcy zaznaczają na mapie coraz więcej miejsc do zaparkowania. Dołącz do grupy zaangażowanych i zaznaczaj wolne miejsca. Dziś Ty pomożesz innym zaparkować, a jutro oni pomogą Tobie – tak działa winkPark!