Willa Wiślana to nowa stołeczna inwestycja J.W. Construction. Wielorodzinny budynek mieszkalny zlokalizowany będzie przy ulicy Mikołaja Trąby na warszawskim Tarchominie, mocno zurbanizowanej części Białołęki, świetnie skomunikowanej z metrem i centrum Warszawy dzięki kilku liniom autobusowym i pobliskiej linii tramwajowej.

Willa Wiślana to pojedynczy, prestiżowy budynek o niskiej zabudowie, z przestronnymi balkonami i podziemnym parkingiem. Jednym z wielu wyróżników projektu są atrakcyjne rozkłady mieszkań. Inwestycja zakłada nowoczesną, apartamentową zabudowę o wysokości sześciu kondygnacji naziemnych, w tym kondygnację parteru z powierzchnią usługową i mieszkaniami oraz pięć kondygnacji mieszkalnych.

Dodatkowym udogodnieniem są komórki lokatorskie i boksy rowerowe, które – tak jak garaż – znajdą się w podpiwniczeniu. W garażu zaplanowano 91 miejsc parkingowych; w sumie dla obsługi budynku zaprojektowano 146 miejsc postojowych. a także niezbędne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. W budynku znajdzie się w sumie 130 mieszkań o powierzchni 28 – 51 m2 (dwu i trzypokojowych). Szacunkowa łączna powierzchnia użytkowa to 6 037 m2, w tym 499 m2 powierzchni usługowej.

Oferta skierowana jest zarówno do singli, jak i rodzin z dziećmi – wszystkich, którzy cenią sobie sąsiedztwo otaczającej przyrody. Nazwa osiedla jest nieprzypadkowa – w kilka minut piechotą lub  rowerem możemy się dostać na nadwiślańskie wały. Jedna z przyrzecznych ścieżek rowerowych prowadzi na Północ – aż po pola golfowe w Rajszewie, i na Południe – aż do Mostu Łazienkowskiego. Mieszkańcy Willi będą mogli również aktywnie wypoczywać w pobliskim Lesie Bielańskim, do którego można przepłynąć przez Wisłę promem – przystanek portowy znajduje się w pobliżu osiedla. Przepiękne widoki zapewni rowerowa wycieczka nad Zalew Zegrzyński, a także okolice Narwi i Bugu, obfitującej w malownicze lasy – mówi Małgorzata Ostrowska, Członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.

Położenie nieruchomości pozwala jednocześnie cieszyć się bliskością pełnej infrastruktury miejskiej – połączenie z innymi dzielnicami Warszawy zapewnia autobus linii 511, skomunikowany z pętlą Młociny oraz autobus linii 211 (pętla Nowodwory).

W bliskiej okolicy znajdują się też liczne placówki edukacyjne, w tym żłobek, przedszkola, szkoła podstawowa czy Artystyczne Podwórko, gdzie najmłodsi mogą brać udział w zajęciach edukacyjnych, muzycznych, tanecznych i plastycznych. 8 minut samochodem i kilkanaście minut rowerem zajmie dojazd na zakupy do Galerii Północnej.

Prace budowlane ruszą w II kwartale 2019 roku. Ich zakończenie planowane jest na grudzień 2020 r. Odbiory mieszkań planowane są na I kwartał 2021 r. Za projekt inwestycji odpowiada pracownia PIK s.c.

Ceny 2-pokojowych mieszkań w Willi Wiślanej zaczynają się od 224 tys. zł. Na chwilę obecną dostępnych w sprzedaży jest 130 mieszkań  oraz 10 lokali usługowych od 28m2.

*****

O J. W. Construction Holding SA:

J.W. Construction Holding SA – jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych od 2007 r. Obecny w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Krakowie, Gdyni i Szczecinie a także za granicą. Jeden z liderów na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 r. Laureat wielu nagród i wyróżnień  (m. in. Deweloper Roku 2015, QI order – zarządzanie najwyższej jakości, Laur Konsumenta, Top Marka 2011, Polski Herkules 2011), zwycięzca opracowanego przez Eurobuild CEE rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej. Generalny wykonawca większości własnych inwestycji. Aktywny także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa, Hotelu Dana oraz inwestor realizujący projekty aparthotelowo-komercyjne.