Dziecko przyszło na świat 5 czerwca. Teledysk obejrzeć można na kanale You Tube Rodziny Brodów. Autorką muzyki, słów i scenariusza jest Debora Broda, która, odpowiadała także za reżyserię i wizję artystyczną utworu.

„Nareszcie” na cześć małej Antoniny

Czerwiec to wyjątkowo intensywny miesiąc dla Joszka Brody i jego zespołu. Zaraz po premierze ich piosenki „Wielkie odliczanie”, wydanej z okazji Dnia Matki, na świat przyszła mała Antonina, jedenaste dziecko pary. Jej narodziny stały się inspiracją do powstania i pokazania światu kolejnego singla, pt. „Nareszcie”, który ujrzał światło dzienne w piątek, 14 czerwca.

Najnowsza piosenka, to kontynuacja utworu „Wielkie odliczanie”. Pokazujemy w nim jak wielką radość całej naszej rodzinie sprawiło pojawienie się Antosi. Takie chwile sprawiają, że chce się tworzyć nowe rzeczy, aby pokazać swoje emocje. W „Nareszcie”, chcieliśmy przekazać miłość, szczęście oraz to, że rodzina to wielka siła, to nierozerwalne więzi. Miłość jest najważniejsza, jest bardzo inspirująca
i twórcza. Jest autentyczna, prawdziwa. – 
mówi Joszko Broda.

Piosenka i teledysk miały premierę nieco ponad tydzień po narodzinach małej Antoniny.

Kiedy rodzi się nowe dziecko, każdy szuka najlepszego dla siebie sposobu, żeby wyrazić związaną
z tym radość. Wpadliśmy na pomysł, żeby emocje związane z przyjściem na świat Tosi wyrazić
w piosence. „Nareszcie” to utwór o miłości, bo to jest dla mnie najważniejsze. Prawdziwe szczęście jest tam, gdzie są silne więzi i dobre relacje. Śpiewamy dla Tosi, ale tak naprawdę słowa piosenki dotyczą każdej osoby w naszej rodzinie. W teledysku dzielimy się również naszą ukochaną przestrzenią. Zdjęcia zrealizowaliśmy między innymi w Istebnej na Pietraszonce, na naszej ulubionej łączce. Mamy ogromną nadzieję, że efekt tej pracy, również przypadnie do gustu naszym fanom, tak jak „Wielkie odliczanie”. Jednocześnie dziękujemy za wszystkie miłe słowa i gratulacje jakie do nas spłynęły w ostatnich dniach. To dla nas bardzo budujące!
 – mówi Debora Broda.

Rodzina Brodów

Rodzina Brodów to zespół założony przez Joszka i Deborę Brodów. W skład wchodzą artyści oraz ich dzieci: Jan (19), Maciej (17), Tomasz (15), Mikołaj (13), Jeremi (11), Iwo (10), Maria (9), Roch (7), Józef (5), Piotr (1,5) oraz Antonina. Ich celem jest pokazanie piękna i siły jaką niesie ze sobą rodzina.

 

Rodzina Brodów – zespół założony przez Joszka Brodę oraz jego żonę Deborę. W jego skład wchodzą rodzice i jedenaścioro dzieci. Wykonują piosenki pokazujące piękno i siłę rodziny. Premierowy koncert miał miejsce w tym roku w Budapeszcie. Twórczość zespołu skierowana jest zarówno do dorosłych, młodzieży jak i do dzieci. Artystom zależy na podzieleniu się swoimi emocjami oraz pokazaniu poprzez twórczość, jak piękne chwile towarzyszą przeżywaniu codzienności w ich dużej rodzinie.

 

YouTube: @Rodzina Brodów https://bit.ly/2RpUQhe

www.joszkobroda.pl

Facebook: https://www.facebook.com/Rodzina-Brod%C3%B3w-2127326940912050/?modal=admin_todo_tour

Instagram: @rodzinabrodow https://www.instagram.com/rodzinabrodow/