Święta zbliżają się wielkimi krokami, czas więc pomyśleć o wielkanocnej stylizacji. W tym sezonie obok wzorów i kolorów wśród trendów będzie królowała klasyka, uniwersalizm i ponadczasowość. Co wybrać? Podpowiadamy!

Styl marynistyczny to zawsze świetny wybór, a w końcu nie musisz się specjalnie szykować i robić zakupów, żeby świetnie wyglądać. Jesteśmy pewni, że w Twojej szafie znajdą się jakieś paski. Zestaw je z plisowaną spódnicą lub motywem falban i modny look gotowy.

Elegancja z połączeniem sportowym to zawsze modny i wygodny wybór nie tylko od święta, ale też na co dzień. Jeśli wybierasz się w podróż, koniecznie musisz w swojej walizce znaleźć miejsce na jeansy, które wykorzystasz w wielu stylizacjach.

 

W tym sezonie plisowane spódnice skradły nasze serca i możecie je spotkać w każdej postaci. Metaliczne, klasyczne, kolorowe. Każda z nas znajdzie coś dla siebie. Taką spódnicę możesz zestawić z marynarką, sweterkiem czy bluzą. A w zależności od dodatków Twoja stylizacja może mieć inny charakter. Na sportowo czy elegancko? Jaką formę Ty wybierzesz? Więcej na www.laredoute.pl