Prace w kuchni przed świętami to bardzo często wyścig z czasem. Jak szybko i z przyjemnością przygotować wielkanocne potrawy? Jak je przechowywać, aby kusiły zapachem i zachwycały pięknym wyglądem, a sterty naczyń nie piętrzyły się w kuchni? Przedświąteczna krzątanina wcale nie musi być męcząca. Z całą pewnością trzeba wszystko starannie i z wyprzedzeniem zaplanować. W kuchni nieocenione będą nowoczesne urządzenia Franke, dzięki którym przygotowanie świątecznego menu zainspiruje Cię do pysznych kulinarnych kreacji!

Produkty do sporządzenia potraw przechowasz w pojemnej chłodziarko-zamrażarce Franke FSBS 6001 NF IWD XS o pojemności 359 litrów. Urządzenie posiada funkcję Super Cool, dzięki której szybko schłodzisz duże ilości żywności – w sam raz po powrocie z przedświątecznych zakupów. Dwie pojemne szuflady nadają się do przechowywania najbardziej delikatnych artykułów, takich jaki warzywa i owoce. Zamrażarka z dwiema niezależnymi szufladami, czterema półkami na drzwiach i dwiema przestawnymi półkami pozwoli na wygodne i bezpieczne przechowywanie większej ilości żywności (łącznie 179 l). Funkcja Super Frost w bardzo krótkim czasie obniża temperaturę w komorze zamrażania. Dystrybutor wody i lodu z pewnością sprawdzi się podczas podejmowania gości.

Przygotowywanie wielkanocnych potraw usprawni wygodny zlewozmywak stalowy np. FSX 251 TPL Frames by Franke. Dzięki pojemnej komorze głównej, mniejszej dodatkowej i dopasowanym akcesoriom takim jak: deska do krojenia, rollmata czy wkładka ociekowa, strefa zmywania będzie niezwykle komfortowym miejscem pracy w kuchni.

Na wielkanocnym stole nie może zabraknąć jajek i wielkanocnego żurku. Podczas gotowania niezastąpiona będzie więc płyta indukcyjna np. 2-Flex FH FS 865. Pięć dużych pól indukcyjnych i dwie elastyczne strefy grzania, umożliwiają przygotowanie kilku potraw jednocześnie. Funkcja Booster, 9 poziomów mocy dla wszystkich pól grzewczych i niezwykle pomocne programy automatyczne przyspieszą przedświąteczne czynności w kuchni.

Soczyste i aromatyczne pieczenie, kolorowe mazurki, czy wielkanocne baby z łatwością przygotujesz w piekarniku kompaktowym z mikrofalówką FMW 45 FS Frames by Franke. Funkcja mikrofali przyda się przy rozmrażaniu, gotowaniu czy szybkim podgrzaniu potraw tuż przed podaniem gościom na świąteczny stół. Urządzenie zostało wyposażone w 19 programów automatycznych i gotowe przepisy, z pomocą których przyrządzisz także wielkanocne potrawy. Z piekarnikiem kompaktowym z mikrofalówką FMW 45 FS nawet podczas świątecznych przygotowań możesz rozwijać swoje kulinarne pasje!

Po świątecznych posiłkach w licznym gronie czas na zmywanie. Zmywarka Franke FDW 614 DTS 3B nie ma sobie równych. Pomieści aż 14 kompletów naczyń, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają liczną rodzinę, często gotują i podejmują gości. Urządzenie jest bardzo ciche, więc nie zakłóci rozmów przy świątecznym stole.

Święta to czas spotkań z najbliższymi i domu wypełnionego zapachami wyśmienitych potraw. Urządzenia Franke zadbają o usprawnienie kulinarnych prac, a Ty zyskasz czas na przygotowanie barwnych dekoracji i kolorowych pisanek, zapewniając swoim bliskim wyjątkowy, świąteczny nastrój. Radosnych Świąt!

Więcej informacji o marce Franke i jej produktach znajduje się na: www.franke.pl