Maska Chia&Goi Pudding

Pierwsza propozycja powstała na bazie jednych z najbardziej cenionych superfoods ostatnich lat. Mowa o nasionach chia oraz goi. Chia łagodzą skórę naszej głowy, a naszym włosom zapewniają nawilżenie i kondycjonowanie, dzięki czemu pozostawiają je gładkie i odżywione. Z kolei jagody goi wpływają na ich witalność, a także skutecznie wygładzają włosy i je uelastyczniają.

Maska Coffee&Soy Milk Latte

Oto propozycja idealna dla osób, które farbują włosy. Zawarta w kosmetyku kawa zapobiega starzeniu się naszych pasm jako doskonały antyoksydant. Dodatkowo wzmacnia nasze włosy i nadaje im elastyczności. Działanie anti-ageing kosmetyku zwiększa mleko sojowe, które odżywia nasze włosy i także pomaga chronić ich kolor.

Maska Coconut&Almond Cream

Ostatnia propozycja bazuje na pełniącym rolę niezwykle skutecznego emolientu oleju kokosowym. Ten przepięknie pachnący składnik intensywnie odżywia i nawilża włosy, pozostawiając je gładkimi i lśniącymi. Dodatkowo zabezpiecza je przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Jego działanie uzupełnia olej ze słodkich migdałów. To on wzmacnia nawilżające właściwości maski i dodatkowo kondycjonuje włosy.

Maska do włosów Vegan Desserts – cena 24,99 zł/ 250 ml

Wszystkie produkty z Vegan Desserts powstały w 99% na bazie składników pochodzenia naturalnego. Posiadają certyfikat VEGAN wydawany przez niezależny ośrodek European Vegetarian Union, który jest gwarancją iż w produktach nie znajdziemy żadnych składników pochodzenia odzwierzęcego, a jednocześnie poświadcza on iż produkty powstały w sposób bezpieczny zarówno pod względem komponentów jak i sposobu produkcji.