– Zawsze marzyłam o tym, by na mojej gali (poza młodymi talentami, które lubię odkrywać i pokazywać na eventowej scenie) wystąpił znany zespół! Z tzw. pierwszej ligi. Dziś, po 4 latach organizowania eventów spełniło się moje pragnienie! Miałam (wraz z moimi Gośćmi) swój mały prywatny koncert zespołu Blue Cafe! Wciąż jestem jeszcze pod ich wrażeniem! Cudowny występ, który bez wątpienia dodał klasy całemu wydarzeniu. Dziękuję za profesjonalną współpracę! – podsumowuje organizatorka wydarzenia w social mediach.

Honorata Dyjasek to dwukrotna laureatka plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza organizowanego przez lokalny portal Echo Dnia. W swoim dorobku posiada również tytuł Lider Biznesu MŚP 2017, Diament Kobiecego Biznesu 2017 czy The Queen of Women for Women przyznany podczas plebiscytu Polish Business Queen w wałbrzyskim Zamku Książ.

O jej lokalnej działalności można było usłyszeć podczas organizacji dwóch edycji Radomskiego Plebiscytu Blogowego, mającego na celu zrzeszenie, integrację i promocję lokalnej blogosfery, oraz ubiegłorocznej akcji charytatywnej Termos dla bezdomnego, podczas której zainicjowała zbiórkę termosów, które zostały przekazane w tracie trwania spotkania wigilijnego radomskim bezdomnym.

Zaskoczenie, radość, wzruszenie. Tak, na pewno te emocje towarzyszyły mi podczas gali. Gościnnie udzieliłam kilku odpowiedzi na pytania do książki pod redakcją Ilony Adamskiej. Nie spodziewałam się jednak, że znajdę się wśród laureatek plebiscytu. Takie wyróżnienie to powód do dumy, ale również odpowiedzialność. Chcę udowodnić, że zasługuję na ten tytuł i pokazać, że w naszym mieście również jest wiele przedsiębiorczych, ambitnych kobiet. – przyznaje autorka bloga www.webska.me

Podczas uroczystości odbyła się premiera książki „Diamenty Kobiecego Biznesu” zawierającej wywiad z Honoratą Dyjasek.

W książce opowiadam m.in. jak na co dzień buduję markę swojej firmy, jakimi wartościami kieruję się w biznesie, czy bycie uczciwym i autentycznym w dzisiejszych czasach jest jeszcze opłacalne? Znalazłam się w gronie ponad stu kobiet z całej Polski, które zmieniają marzenia w cele i mają odwagę je realizować, a przede wszystkim w gronie kobiet, które podobnie jak ja, nie zapominają o bezinteresowności i chętnie biorą udział we wszelkich działaniach charytatywnych.