Dzisiaj, gdy trendem stało się odkrywanie tajników gotowania w Cosa Nostra postanowiliśmy nieco ułatwić życie naszym Gościom. Często spotykamy się z pytaniami, dotyczącymi sposobu na idealną pizzę. W Cosa Nostra, pod okiem naszego mistrza pizzy uczestnicy pierwszej edycji Warsztatów będą mieli okazję go poznać – wyjaśnia Agnieszka Kopecka, PR Manager Cosa Nostra.

W jaki sposób weźmiecie udział w warsztatach? Restauracja przygotowała specjalne Karty Kolekcjonera, na które należy przykleić 6 naklejek. Naklejkę dostajemy za każde wydane 50 zł. Gdy uzbieramy komplet to po prostu oddajemy kelnerowi Kartę Kolekcjonera, wpisujemy się na listę i gotowe. 13 września bierzemy udział w Warsztatach Pizzy. Jeżeli jednak nie macie możliwości, aby wydać w Cosa Nostra 6 razy 50 zł, to wystarczy, że zapłacicie 100 zł i zapiszecie się na listę.

Warsztaty kulinarne to nie tylko możliwość podniesienia swoich kompetencji kulinarnych, to także okazja do poznania osób o podobnych zainteresowaniach – dodaje Bartłomiej Głowiak, Manager Cosa Nostra.

Szczegóły znajdują się na stronie www.cosanostra.krakow.pl