Jeśli kiedykolwiek chciałeś stać się mistrzem gotowania, to właśnie znalazłeś idealne rozwiązanie. Przygotowanie posiłków może być świetnym sposobem na relaks, spędzenie czasu ze znajomymi, rozwijanie swojej kreatywności i poznawanie nowych kultur. Często jednak nie ma na to wolnej chwili, przestrzeni lub zdolności, dlatego doskonale sprawdzają się warsztaty kulinarne, podczas których pod wprawnym okiem Szefa Kuchni można poznawać tajniki sztuki kulinarnej.

Pierwszy poziom wtajemniczenia

Nie ważne na jakim poziomie kulinarnym jesteś, zawsze możesz zapisać się na szkolenie kulinarne do jednego z hoteli Grupy Accor w Krakowie lub w Katowicach. W spokojnej i pełnej pozytywnej energii atmosferze Szefowie Kuchni nauczać będą zarówno podstaw gotowania, jak i tajników kuchni polskiej, włoskiej, francuskiej, a nawet orientalnej – dlatego na pewno będziesz miał szansę trafienia na warsztaty idealne. Prowadzący spotkania są nie tylko profesjonalistami, ale także pasjonatami, skupionymi na tworzeniu najlepszych smaków, z najwyższej jakości produktów. Dla kursantów przygotowują dopasowane do ich umiejętności kulinarne zadania, których wykonanie przyniesie każdemu wielką satysfakcję.

Dla kogo i gdzie?

Tak samo jak gotowanie jest dla każdego, tak i organizowane spotkania są dla wszystkich chętnych. Gwarantujemy świetną zabawę, kameralną atmosferę w grupach nie większych niż 20 osób i indywidualne podejście Szefów Kuchni do uczestników. Na zajęcia można zapisać się zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Jest to także idealny sposób na spędzenie czasu lub świętowanie okazji ze znajomymi.

Trzeba pamiętać o tym, że wszystkie składniki i sprzęty niezbędne do przygotowania potraw są zapewnione przez organizatorów, można skupić się na dobrej zabawie bez myślenia o sprzątaniu.

Czy może być lepsza alternatywa od zaproszenia znajomych do domu niż ta? Warsztaty odbywać się będą w Krakowie w hotelach: Mercure Kraków Stare Miasto, Novotel Kraków City West oraz Novotel Kraków Centrum, a także w Katowicach w hotelu Novotel Katowice Centrum. Lokalizacje są zróżnicowane, dlatego każda zainteresowana osoba może znaleźć dogodne miejsce dla siebie.

Dla firm

Tego typu spotkania doskonale sprawdzą się jako zastępstwo dla firmowych kolacji, wieczorów integracyjnych czy różnorakich spotkań. Wspólne spędzanie czasu oraz nauka nowych rzeczy z pewnością zintegruje zespół, zapadnie w pamięć i zapewni wartościową rozrywkę.

Co należy zrobić, aby się zapisać?

Obecnie hotele prowadzą zapisy. Najlepiej jest po prostu wysłać email wraz ze wszystkim informacjami na adres: sales.krakow@accor.com lub odwiedzić stronę www.