Teraz do ich grona dołączył nowy ergonomiczny model, czyli wanna IDEA marki Sanplast.

Asymetryczna, symetryczna, a może wolnostojąca? Tym razem wart uwagi jest model tak tradycyjny, że jego silna pozycja w kanonie łazienkowych propozycji nie ulega wątpliwości.

Wanny prostokątne przetrwały próbę czasu, a w najnowszej odsłonie marki Sanplast oczarowują swoją prostotą i kuszą praktycznością. IDEA znaczy „pomysł”, a ten model wanny jest zdecydowanie dobrym pomysłem jeśli myślimy o remoncie lub wyposażeniu swojej łazienki. Przystępna cena i wysoka jakość to najważniejsze cechy nowej wanny w ofercie polskiego producenta. Klasyczny prostokątny kształt łagodzą delikatne linie wyprofilowanego wnętrza wanny, dając wrażenie lekkości i nowoczesności. Ten uniwersalny model będzie prezentować się równie dobrze w modernistycznych jak i bardziej tradycyjnych łazienkowych wnętrzach. Delikatne zaokrąglenia i wysokiej jakości materiały to zapowiedź wieloletniej satysfakcji z wyboru tego modelu. Optymalna głębokość i cztery najczęściej wybierane rozmiary wanny sprawiają, że dopasowanie jej do własnych potrzeb i oczekiwań nie stanowi problemu. Produkt ten w standardzie kompletowany jest ze stelażem.

Dzięki doskonałej ergonomii i jakości wykończenia, IDEA to idealna wanna dla każdego kto ceni sobie komfort i relaks każdego dnia.

Dane techniczne:

Wymiary w cm: 70×140, 70×150, 70×160, 70x170

Pojemność: 150 l  – dla wanny 70×160

Dostępne kolory: biały EW

Cena brutto od: 430 zł