Odświeżona linia walizek Werks Traveler 6.0 została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort podróżowania. Dotychczasowy materiał, z którego były wykonane, zastąpiono w 100% czystym poliwęglanem, dzięki któremu bagaż jest niezwykle lekki, wytrzymały i zapewnia zwiększoną ochronę zawartości.

Nową kolekcję wyróżniają nie tylko elegancki design, lecz także duża przestrzeń do pakowania oraz funkcjonalne rozwiązania ułatwiające porządkowanie przewożonych przedmiotów. Walizki zostały wyposażone w obszerną komorę główną, którą dodatkowo można poszerzyć aż o 4 cm oraz przemyślany system Pack More umożliwiający spakowanie dodatkowej ilości rzeczy. Obejmuje on wyściełane etui na laptopa, dodatkową poszerzaną przegrodę, siatkowe kieszenie, wyjmowany, składany na 3 części pokrowiec na ubrania oraz pasy ściągające w kształcie litery X. Takie udogodnienia umożliwiają nie tylko zachowanie porządku i szybki wgląd w zawartość walizki, lecz także są gwarancją, że garnitur, dokumenty czy sprzęt elektroniczny, niezbędne podczas podróży służbowych, dotrą w nienaruszonym stanie, gotowe na kolejne spotkanie biznesowe.

Dla tych, którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą przydatne może okazać się wbudowane, wielofunkcyjne narzędzie inspirowane oryginalnym szwajcarskim nożem oficerskim. Zawiera ono przyrząd do wymiany karty SIM, etykietę na dane osobowe oraz długopis. Dodatkowo w walizkach podręcznych umieszczono port USB, do którego można podłączyć power banka i naładować telefon w dowolnym momencie podróży.

Bagaże z kolekcji Werks Traveler 6.0 zostały wyposażone także w wysokiej jakości komponenty, charakteryzujące się precyzją i trwałością. 60-milimetrowe, podwójne kółka z oponami Lisof, które obracają się o 360°, zapewniają płynne i niemal bezgłośne manewrowanie bagażem. Prowadzenie walizki ułatwi również lekka, teleskopowa rączka. Natomiast solidne, podwójne zamki YKK umożliwiają łatwe otwieranie i zamykanie bagażu. Aby zwiększyć bezpieczeństwo, walizki zostały wyposażone w zamek szyfrowy z certyfikatem Travel Sentry® i jak wszystkie artykuły z linii toreb oraz akcesoriów podróżnych, objęte są gwarancją Victorinox Travel Gear 1 + 10 lat.

Pełna kolekcja walizek z twardą obudową obejmuje pięć modeli o różnych wymiarach – dwa podręczne oraz trzy na bagaż rejestrowany: średni, duży i bardzo duży. Klienci mogą wybierać pomiędzy dwoma klasycznymi kolorami, czarnym oraz niebieskim, a co więcej łączyć je z pozostałymi bagażami z poprzedniej odsłony kolekcji w miękkiej obudowie. Funkcjonalność, pakowność, zwiększone bezpieczeństwo oraz elegancki design – nowe walizki Werks Traveler 6.0 z pewnością sprawdzą się podczas wyjazdów służbowych, a ich użytkownicy będą mogli cieszyć się szczególnym komfortem podróży.

Więcej szczegółów dotyczących poszczególnych modeli oraz ich ceny znajdują się pod linkiem: https://www.victorinox.com/pl/pl/Produkty/Torby-i-akcesoria-podr%C3%B3%C5%BCne/Werks-Traveler-6-0/collection/trg-collection/travelgear_collection_TRA-C2956.