Spoty telewizyjne będzie można obejrzeć w największych stacjach ogólnopolskich: TVP, Polsat, TVN oraz kanałach tematycznych. Zintegrowana kampania promocyjna potrwa cztery tygodnie i zakończy się 31 marca. Symultanicznie będą prowadzone działania product placement. Infinity pojawi się w takich serialach i programach jak: Przyjaciółki, Zawsze Warto, M jak miłość, Rodzinka.pl, Za marzenia, Zakochani po uszy oraz DDTVN i Domowe pole minowe. Przekaz wesprze także komunikacja w Social Media, PR oraz w punktach sprzedaży.

Infinity to wyjątkowo funkcjonalna suszarka – idealna na duże pranie, zarówno jeśli chodzi o jego ilość, jak i gabaryty. Podwyższony stelaż można rozsunąć i dopasować do potrzebnych akurat rozmiarów, a teleskopowe linki regulować do wymiarów od 186 cm aż do 257 cm. Tym sposobem można dostosować wielkość suszarki do ilości i gabarytów suszonych rzeczy, np. pościeli, ręczników czy obrusów. Ze względu na swoją elastyczność sprawdza się zarówno na mniejszych, jak i większych powierzchniach. Kolejne ułatwienie to grube druty – zapobiegają powstawaniu zagnieceń na tkaninach, tym samym skracając czas prasowania. Jej uniwersalność i mobilność zwiększona została również przez nogi zakończone obudowanymi kółkami. Oznacza to, że wygodnie można ją przesuwać bez konieczności podnoszenia z ciężkim, mokrym praniem.

W 2017 Vileda zwiększyła rynkowy udział w kategorii Laundry Care wprowadzając nowy asortyment suszarek na pranie. Rozbudowanie oferty sprawiło, że dziś Vileda jest rozpoznawalną marką w kategorii suszarek na pranie w Polsce.

Spot reklamowy: www.youtube.com/watch?v=Z9AbaCbNFAw