Udział w targach IOTX jest doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z zagranicznymi klientami oraz inwestorami. To również szansa na przedstawienie swojej oferty na arenie międzynarodowej. Stoisko spółki znajdzie się w alei startupów w sektorze A13.

Na targach Internet of Things Expo zostaną przedstawione najnowsze technologie z sektorów: AI, robotyki oraz rzeczywistości rozszerzonej. W trakcie trzydniowego wydarzenia, będzie miała miejsce konferencja IOTX, podczas której odbędzie się seria wykładów oraz panel dyskusyjny z udziałem prelegentów z całego świata. W konferencji wezmą udział inwestorzy, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele marek, którzy w czasie trwania targów IOTX zaprezentują swoje oferty oraz będą dyskutować o przyszłości branży IoT.

Na tegorocznym wydarzeniu w Dubaj World Trade Center pojawi się ponad 7 tysięcy odwiedzających oraz przeszło 120 wystawców z ponad 80 krajów.

Videomill tworzy spersonalizowane filmy reklamowe. Łączy najbardziej efektywne formy dialogu z odbiorcami, wykorzystując film, dane personalne oraz interakcję z użytkownikiem. Uzupełniając przekaz o dane deklaratywne oraz dane behawioralne, Videomill buduje silnie angażujący przekaz mający istotny wpływ na wskaźnik konwersji. Dzięki dodaniu video do komunikacji one-to-one osiąga nawet 5-krotnie lepsze wyniki w działaniach marketingowych. Do klientów VideoMill należą PZU, Sephora, Oriflame, Allegro, Orange, Skoda.