Lśniące i gęste futro to oznaka zdrowia naszych pupili. Niestety wypadanie sierści u psów i kotów stanowi problem dermatologiczny, z którym mierzy się praktycznie każdy właściciel czworonoga. Wynika ono często ze złej diety, problemów zdrowotnych a także… starzenia się naszego czworonożnego przyjaciela. Jako problem widoczny „gołym okiem” najszybciej prowadzi nas do gabinetu weterynaryjnego skutkując leczeniem, zwłaszcza gdy na ciele zwierzęcia pojawiają się łyse plamy i widoczne jest zaczerwienienie, opuchnięcie lub powstawanie ran właśnie w tych miejscach. By ułatwić psom i kotom regenerację sierści powstał specjalistyczny suplement marki Vetosan.

Vetosan Derma Plus to suplement, który wspomaga leczenie dermatologiczne chorób skórnych naszych pupili. Jego suplementację zaleca się szczególnie po okresie linienia i ciąży, przy wypadaniu i łamliwości sierści, alergiach skórnych, zapaleniach skóry, a także świądzie i problemach z łuszczącą się skórą. Skuteczność Derma Plus polega na wspomaganiu produkcji białek skóry, tkanki łącznej oraz pigmentów sierści. W preparacie znajdziemy lecytynę, która wpływa na podniesienie jakości i gęstości sierści. Jej działanie wspomagają bogate w kwasy nienasycone kwasy tłuszczowe ogórecznik lekarski oraz olej z krokosza. Co więcej  ogórecznik lekarski wykazuje właściwości przeciwzapalne i może być używany zwłaszcza jako wsparcie leczenia chorób zapalnych skóry. W preparacie znalazło się również siemię lniane stosowane w leczeniu chorób skóry i oparzeń. Całości dopełniają witaminy oraz pierwiastki śladowe.

Cena: VetoSan Derma Plus – opakowanie 60 tabletek – ok. 37 pln

Produkty dostępne w wybranych lecznicach weterynaryjnych

_______________________

VetoSan to linia pięciu specjalistycznych suplementów diety dedykowanych psom i kotom stworzonych na bazie najlepszych komponentów z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Wszystkie produkty oznaczono znakiem GMP świadczącym o zachowaniu Dobrej Praktyki Produkcyjnej tj. zestawu standardów stosowanych w produkcji przemysłowej, zwłaszcza w branży farmaceutycznej, które w suplementach ludzkich stanowią warunek konieczny dopuszczenia produktu do obrotu rynkowego.