Ciepła kołdra to podstawa!

Växjö All Seasons to idealna propozycja dla tych, którzy zimowe wieczory najchętniej spędzają pod kołdrą. Produkt Wendre sprawdzi się, niezależnie od pory roku.
W przeciwieństwie do tradycyjnych kołder, Växjö All Seasons 3 w 1 składa się z dwóch kołder – cieńszej przeznaczonej na lato, oraz grubszej idealnej na wiosnę i jesień. Dzięki napom, kołdry można łatwo spiąć i dopasować do indywidualnych potrzeb.
Wendre stawia na ekologię, dlatego wypełnienie wykonane jest z recyklowanych włókien HCS (włókna poliestrowe z domieszką silikonu). Zastosowanie takiego wypełnienia gwarantuje, że kołdra będzie elastyczna, a dodatkowe włókna silikonowe nadadzą jej sprężystości. Dzięki designerskim przeszyciom, kołdra zachowuje kształt, a wnętrze nie zbija się podczas użytkowania.
Poszycie Växjö All Seasons wykonano z mikrofibry, której włókna są do 15 razy cieńsze od włosa. Dzięki temu jest przyjemne w dotyku i nie podrażnia skóry.

Zadbaj o zdrowy wypoczynek

Kołdra Wendre została zarejestrowana przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Oznacza to, że materiały, które wykorzystano do jej produkcji są przyjazne zdrowiu i minimalizują pojawienie się alergii, to komfortowy i spokojny sen alergików. Kołdra Växjö All Seasons jest praktyczna i wytrzymała,
można ją prać w domowej pralce automatycznej w temperaturze 60 stopni.