Artykuły dostępne są od ręki zarówno na miejscu w hurtowni jak i poprzez sklep internetowy w wyjątkowo korzystnych cenach. W stałej sprzedaży jest ponad 3000 produktów, dzięki którym stworzysz meble wyróżniające się wysoką jakością i niepowtarzalnym wzornictwem.  

Hurtownia Kameleon.Pro, zaopatruje głównie tapicerów i jest miejscem, w którym każdy fachowiec tej branży znajdzie coś dla siebie. Początkowo odwiedzającymi Kameleon.pro były lokalne zakłady i pracownie tapicerskie, ale stopniowo zasięg zainteresowanych się powiększał, a teraz coraz więcej osób z całej Polski odwiedza salon w Kalwarii Zebrzydowskiej.

 Sklep Kameleon.pro jest szczególnym miejscem, w którym każdy tapicer znajdzie najwyższej jakości komponenty do produkcji mebli bez konieczności wychodzenia z domu. – W ofercie jest ponad 100 kolekcji tkanin i dzianin meblowych, tkaniny podbiciowe, najwyższej jakości włókniny i wypełnienia, artykuły metalowe (zagłówki, podnośniki, podłokietniki, rolki), artykuły pasmanteryjne (nici, pasy, kreda, suwaki, rzepy, tasiemki, sznurki), ogromny wybór elementów dekoracyjnych do mebli tapicerowanych dostępnych od ręki (np.  guziki szklane ze unikatowym szlifem diamentowym w barwach od przezroczystych aż do tęczowych, czy pinezki – gwoździe ozdobne w kilkudziesięciu wzorach) profesjonalne narzędzia ręczne i elektronarzędzia, metalowe elementy złączne, systemy zamocowań oraz kleje. Na szczególną uwagę zasługuje np. wybór 25 modeli nóg meblowych chromowanych, fachowcy znajdą w hurtowni także np. mechanizmy zagłówkowe wykonane w nowej technologii z zastosowaniem podwójnej tarczy zębatkowej i 6-cio skokowej zapadki.

Co jeszcze pozytywnie zaskoczy odwiedzających e-sklep Kameleon.pro? Tkaniny i dzianiny meblowe, które znalazły się w ofercie kameleon.pro cieszą nie tylko oko, ale także gwarantują komfort użytkowania i dobry wygląd przez wiele lat, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Cleanaboo, która uniemożliwia wchłanianie płynów w tapicerkę. Poza tym sklep gwarantuje darmową dostawę dla zakupów powyżej 600 zł brutto. Okazyjne promocje będą obowiązywać przy zakupach zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym. Dodatkowo właściciele już pracują nad wdrożeniem programów lojalnościowych dla stałych klientów, wytwórców mebli. Asortyment sklepu internetowego będzie pokrywał się w 100% z asortymentem istniejącej w tej chwili hurtowni. – Z biegiem czasu zaczęliśmy dostawać informacje o chęci kupna produktów z naszej hurtowni od ludzi z całej Polski. Przyjmowanie zamówień telefonicznych i e-mailowych było dosyć czasochłonne dla nas, ale przede wszystkim dla klientów. Dlatego postanowiliśmy uprościć proces komunikacji i zakupu otwierając platformę sprzedażową online. Dzięki niej będziemy mogli przyspieszyć obsługę i dostawę zamówień, a co za tym idzie zwiększyć zadowolenie klientów – mówi Agnieszka Smoleń z działu marketingu i reklamy Kameleon.Pro.