Projektyelewacji.pl to serwis za pośrednictwem którego profesjonaliści tworzą wizualizacje i projekty elewacji. Są to koncepcje tworzone na bazie współpracy z Tobą – rozmów, potrzeb i określonego stylu, w jakim chcesz zlecić wykonanie wykończenia Twojego domu. To doskonały sposób na zwizualizowanie efektu i sprawdzenie jak wybrane przez Ciebie materiały, barwy i wykończenia będą ze sobą współgrać i wzajemnie się dopełniać.

Jak skorzystać z pomocy specjalisty z projektyelewacji.pl? Wystarczy wykonać kilka fotografii swojego domu w stanie surowym, w świetle dziennym – najwłaściwsze będą ujęcia z dwóch przeciwległych narożników. Jeżeli domu jeszcze nie zbudowano, wystarczy dokumentacja, którą otrzymałeś przy zakupie projektu. W sytuacji, gdy wciąż zastanawiasz się, jak ma wyglądać Twój dom, a chcesz do jego wykończenia wykorzystać niezawodne produkty MajsterPol – nigdy nie było to jeszcze tak proste. Profesjonaliści z projektyelewacji.pl doradzą Ci, jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany w jakim stylu chcesz wykończyć dom i jakich produktów użyć. Po przesłaniu wskazówek zdaj się na ich wiedzę,
a gotową koncepcję otrzymasz w ciągu kilku dni. Jeżeli będziesz miał uwagi lub poprawki,
także je uwzględnimy.

Rozwiązania systemowe MajsterPol pozwalają na stworzenie domu z charakterem – dzięki nim elewacja może być wykonana z cegły elewacyjnej, gładkiego tynku czy też łączonych materiałów. Profesjonalna wizualizacja jest najlepszym sposobem na zobaczenie jak Twój dom będzie wyglądał po zakończonych pracach. To też niepowtarzalna okazja, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji rozważyć różne możliwości i przeanalizować kilka opcji wykończenia domu.