Jakie rośliny wybrać na taras i jak o nie dbać? Które są mało wymagające, a które potrzebują więcej uwagi? Co zrobić, jeśli nie mamy pomysłu na ich aranżację? Dzięki nowemu programowi TVN Style każdy będzie mógł zaprzyjaźnić się na nowo z zielenią i poczuć w swoim domu świeży powiew!

 

Magdalena Psiuk – nowa prowadząca TVN Style to pasjonatka natury oraz właścicielka firmy, która przekształca mieszkania, biura i sklepy w zielone oazy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wie wszystko o kompozycji, aranżacji, kolorach i roślinach. W swoim programie pokaże jak samodzielnie wykonać niektóre elementy dekoracyjne na taras oraz udowodni, że nie trzeba na to wszystko wydawać fortuny. Będziemy również pokazywać, jak można wprowadzić w domu małe, ekologiczne zmiany. Pierwszy odcinek już w sobotę 17 kwietnia o godz. 15:00 w TVN Style! Jedno jest pewne! W aplikacji insbay czeka na Was wiele zielonych inspiracji.

 

 

insbay jest aplikacją mobilną, w której można przeglądać inspirujące aranżacje wnętrz, ogrodów oraz ciekawe lifestylowe rozwiązania i kupić produkty z programów telewizyjnych.

Zadebiutowała w Polsce 10 października 2020 roku. Aplikacja oferuje możliwość przejrzenia i zakupu produktów formatów TVN Grupa Discovery: „Zgłoś remont”, „Para w remont”, „Pomysłowe projekty”,  „Remont razem”, „Wymarzone ogrody”, „Weekendowa metamorfoza”, „Polowanie na ogród”, „Nowa Maja w ogrodzie”, „Pani Gadżet”. Jest to rozwiązanie dla fanów programów lifestyle, którzy poszukują inspiracji oraz ciekawych produktów używanych w produkcjach telewizyjnych.

Aplikacja jest darmowa, dostępna na platformy iOS oraz Android do pobrania ze sklepów GooglePlay oraz AppStore.