Kultowe TSUGI powracają w nowej odsłonie, zgłaszając tym samym pełną gotowość na nadchodzącą zimę. TSUGI Kori został stworzony z myślą o ochronie przed napotkanym żywiołem. Model skutecznie ochroni użytkownika przed zimnem, równocześnie zachowując perfekcyjny styl, który oddziałuje na więcej niż tylko jeden zmysł.

Charakteryzujące się niemal prowokacyjnie surową podeszwą, dzianinowym wykończeniem przy kostce, delikatnie formowanymi warstwami materiału oraz wyplatanym elementem heel gore, TSUGI Kori zapewniają doskonałe wsparcie, przyczepność i wygodę. Stworzone z wodoodpornych materiałów i neoprenowej konstrukcji, sneakersy nie przemakają i chronią przed zmienną oraz nieprzewidywalną zimową pogodą.

TSUGI Kori jest kolejnym (oraz zimowym) etapem ewolucji modelu, który po raz pierwszy pojawił się na rynku kilka miesięcy temu. „TSUGI” w języku japońskim znaczy „NASTĘPNY”, uosabiając fuzję nowoczesności, technologii i tradycji i równocześnie wprowadzając nową falę estetyki do dynamicznie rozwijającego się świata streetwear’u. Stworzony na bazie TSUGI Blaze, projekt TSUGI Kori czerpie inspirację ze słynnego PUMA Archive, z wykorzystaniem elementów linii kultowego modelu biegowego Blaze of Glory.

Marka nie zapomniała zastosować najbardziej innowacyjnej biegowej technologii amortyzacji czyli IGNITE FOAM w ramach nowej linii butów TSUGI. Położona w strategicznym miejscu pod wkładką, pianka IGNITE gwarantuje idealną elastyczność w przedniej części stopy oraz amortyzację na pięcie dla jeszcze większego komfortu użytkowania. To co zapewniało biegaczom optymalne odbicie i wygodę, teraz stało się integralną częścią sneakersów, łącząc streetwear z  najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Model dostępny w sprzedaży od 15 września występuje w trzech wersjach kolorystycznych: Black/White, Black/Olive Night i Rock Ridge/Birch w cenie 669 pln. To obowiązkowa i wielofunkcyjna pozycja w zimowej garderobie!