Z myślą o talentach z branży architektonicznej i wnętrzarskiej VASCO Group od 2006 roku organizuje konkurs VASCO Integracja. Jego głównym celem jest promocja najlepszych projektów wnętrz, w których użyto grzejników dekoracyjnych VASCO, realizując tym samym ideę „Sztuki pełnej ciepła”.

Do tej pory we wszystkich edycjach konkursu wzięło w nim udział przeszło 1500 pracowni architektonicznych, zgłaszając ponad 1800 projektów. W tym roku, oprócz dotychczasowych kategorii, uczestnicy mogli spróbować swoich sił w projektowaniu kontenerowego domku letniskowego.

I Ty możesz wybrać zwycięzcę!

Na każdego wielbiciela pięknych i funkcjonalnych wnętrz czeka rola jurora w konkursie VASCO Integracja. Codziennie na Facebooku publikowane są 4 projekty (kolejność publikacji uzależniona jest od kolejności zgłoszeń). Każdy, kto zostawi pod postem ślad w postaci polubienia, komentarza czy udostępnienia, przyczynia się do wyboru zwycięzcy w głosowaniu. Na autora projektu z największą ilością interakcji czeka zaproszenie do restauracji nagrodzonej gwiazdką Michelin – Atelier Amaro. Głosowanie trwa do 28 marca.

Po więcej informacji zapraszamy na Facebooka VASCO Polska: https://www.facebook.com/VASCOPolska