A może warto w tym roku postawić na prezenty, które na długo zostaną we wspomnieniach ukochanej osoby. Co  podarować, by pamięć o prezencie przetrwała dłużej niż jeden dzień?

 

  1. SKOK ADRENALINY NA WESOŁO

Jeżeli lubicie aktywnie spędzać czas, to idealnym, a zarazem oryginalnym prezentem walentynkowym będzie voucher na skok dla dwojga na bungee, który znajdziecie na stronie www.superprezenty.pl. Oprócz samego skoku będziecie mieli możliwość zobaczenia pięknej panoramy miasta z tak dużej wysokości. Jeśli jednak obawiacie się o swoje bezpieczeństwo, to możemy śmiało zapewnić, że nie ma się czym stresować, gdyż organizatorzy stawiają ogromny nacisk na jakość usługi. A najważniejszą rzeczą jest to, iż podczas skoku możecie wzajemnie się wesprzeć i razem przeżywać wszystkie emocje! Taka atrakcja zapewni Wam niesamowitą dawkę adrenaliny, a randkę zapamiętacie na długie lata.

 

  1. RANDKA W CIEMNOŚCI

Dla osób lubiących klasykę, proponujemy kolację w restauracji, ale… w ciemności! Smakowanie jedzenia z ukochaną osobą, poznawanie nowych smaków i aromatów oraz dzielenie się wrażeniami, a to wszystko w całkowitej ciemności, dostarczy niesamowitych przeżyć. Taką kolację możecie znaleźć w restauracji Drukarnia lub Different. Voucher od Super Prezentów obejmuje przystawkę, danie główne oraz deser, w opcji tradycyjnej lub wegetariańskiej. Za dodatkową opłatą serwowane są napoje bezalkoholowe i alkoholowe. Wspólne kosztowanie smakowitych potraw, w dodatku po ciemku, będzie okazją do uruchomienia pozostałych, często marginalizowanych zmysłów. A co najważniejsze, będziecie mieli czas na rozmowę!

 

  1. MIŁOŚĆ Z LOTU PTAKA

Oglądanie niesamowitych widoków, przy jednoczesnym trzymaniu się za rękę, to idealny opis miłosnego spotkania z ukochanym. Dlatego romantyczny lot balonem to doskonały pomysł na niecodzienną randkę w przestworzach. Taki prezent to kolejna alternatywa dla par lubiących aktywne spędzanie czasu z dozą adrenaliny.

– Wielu mężczyzn wybiera lot balonem również ze względu na to, iż jest to idealna okazja na wyjątkowe zaręczyny. Taki sposób jest niezapomnianą pamiątką, którą dodatkowo można nagrać i zachować dla potomnych. A zaskoczona narzeczona z pewnością doceni pomysłowość partnera – mówi Agnieszka Wrońska, marketing manager firmy Super Prezenty.

 

  1. RANDKA NA DACHU

Top propozycją prezentu walentynkowego, która z pewnością spodoba się fanom sportu, jest nastrojowa kolacja na dachu stadionu Poznań. Podziwianie miasta z jednego z najwyższych punków w Poznaniu i czas tylko dla siebie, będzie niebagatelnym pomysłem na romantyczną randkę. Chwile pełne adrenaliny i mające w sobie wiele uroku, z pewnością zapadną Wam na długo w pamięci. Dodatkowo, można zamówić poczęstunek, butelkę wina oraz mini-koncert skrzypaczki. Randka na dachu stadionu będzie spełnieniem marzeń każdego sportowego fana oraz jego drugiej połówki.

 

  1. INTYMNY RELAKS WE DWOJE

Po ciężkim tygodniu pracy każdemu należy się odrobina odpoczynku. Dlaczego zatem nie zrelaksować się we dwoje i jednocześnie nie spędzić wspólnie czasu? Idealnym prezentem walentynkowym może być voucher w postaci masażu dla dwojga, który znaleźć można w ofercie Super Prezentów. Pozwól sobie i partnerowi oddać się w ręce wykwalifikowanych, orientalnych masażystek. Do wyboru są masaże: ze specjalnymi olejkami, klasyczny, balijski czy tajski. A po powrocie do domu będziecie mogli wykorzystać w praktyce poznane techniki masażu. Taki relaks jeszcze mocniej Was do siebie zbliży.