10 października, przy ul. Puławskiej 43 odbyło się oficjalne otwarcie Galerii Ornament architekt Anny Koszeli-Krawczyk. Przestrzeń jest połączeniem showroomu, galerii sztuki i zarazem siedzibą Autorskiej Pracowni Architektury Wnętrz.

-Ten rok upływa mi pod znakiem wielu zmian – obchodzę 15-lecie istnienia mojej Pracowni, wreszcie udało się też znaleźć nowe inspirujące miejsce. Ta przestrzeń od razu urzekła mnie lokalizacją w sąsiedztwie Parku Morskie Oko i świetną ekspozycją na światło – uwielbiam energię słońca. Galeria Ornament jest wypełniona obrazami, fotografiami i pięknymi przedmiotami. Będę tu prezentować to, co przykuje moją uwagę, dzielić się osobistymi inspiracjami ze świata sztuki i designu – opowiedziała o miejscu architektka.

New Jork, New Jork

Otwarciu towarzyszył wernisaż wystawy prac fotograf Poli Esther i Briana Keitha Stephensa – cenionego amerykańskiego malarza. Artyści, którzy na co dzień tworzą w Nowym Jorku, opowiedzieli o swoich inspiracjach i kulisach powstawania zdjęć i obrazów. Całość nawiązywała do świata natury – dzikie zwierzęta, kompozycje z owoców i warzyw w nasyconych barwach świetnie korespondowały z architekturą wnętrza i zachwyciły gości.

Let’s dance!

Po części oficjalnej, którą poprowadziła Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK!, przyszedł czas na konkurs z cennymi nagrodami oraz pokaz live cookingu z BORA.  Marka zaprosiła do współpracy Agnieszkę Nerko na co dzień związaną z restauracją Tupot Mew. Wydarzenie zakończyło after party w rytmie lat 80-tych. O oprawę muzyczną zadbał d-j Seb Skalski. Otwarcie zorganizowała agencja OKK! PR.

adres: ul. Puławska 43, lok. 44U

Patroni medialni: Elle Decoration, Design Alive, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, Weranda

Partnerzy: ABB, BORA, LIKON, Galeria Heban, Hoder, Interium, Kneipp, Zamek Gniew, OKK!, Twórczywo, BoConcept, 9design, IMAR, Farma Tlenu, Restauracja Halka

Fot. Lidia Skuza

Więcej na: http://annakoszela.pl/, https://www.instagram.com/anna_koszela/