Już 14 września 2017 r. o g. 12.00 w Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce startuje 7. sklep TK Maxx w stolicy. W nowej lokalizacji pod jednym dachem znajdzie się aż 6 działów z setkami unikalnych perełek: moda damska, męska, produkty dla dzieci, obuwie, akcesoria oraz produkty dla domu. Wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie!

TK Maxx w Galerii Północnej to aż 1599 m2, na których klienci odkryją zarówno stylowe klasyki jak i najnowsze jesienne trendy.  Dostawy nowości trafiają do sklepów TK Maxx kilka razy w tygodniu, dzięki czemu wybór najlepszych perełek jest ogromny, a poszukiwanie jesiennych płaszczy, dzianinowych swetrów czy skórzanych kurtek  –  niezwykle proste. Nie zabraknie też stylowych garniturów dla mężczyzn i produktów idealnych do uzupełnienia szkolnej wyprawki dla najmłodszych. Dla tych, którzy wraz z początkiem nadchodzącej jesieni planują zmienić wystrój wnętrz, dostępny będzie dział z produktami dla domu.

 

Jak mówi Anna Dmochowska, kierownik sklepu TK Maxx w Galerii Północnej:

„Nareszcie mieszkańcy Białołęki, jednej z największych dzielnic Warszawy, doczekają się TK Maxx w swojej okolicy. Co znajdą w nowym sklepie? Wyjątkowy asortyment od znanych marek i projektantów z całego świata w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Za każdym razem, gdy odwiedzą TK Maxx, mogą trafić na nieodkryte skarby, ponieważ nowe produkty trafiają do nas aż  kilka razy w tygodniu!”

W dniu otwarcia na klientów TK Maxx czekać będą wyjątkowe atrakcje, m.in. konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych! Dodatkowo, przed wejściem do sklepu będzie można sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx w konkursie „SZKLANA KULA”. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 3 wybrane pytania, aby wygrać kartę upominkową o wartości 20 zł do wydania w dniu otwarcia.