Galeria Północna to nie tylko doskonały adres na udane zakupy, ale też miejsce pełne rozrywek dla całej rodziny. Eventy tematyczne, kreatywne zabawy i ciekawe animacje – tego na pewno nie zabraknie w pierwszej galerii handlowej na Białołęce. W dniach 13-22 października Galeria Północna zaprasza na spotkanie z bohaterami najpopularniejszej na świecie symulacji życia – gry The Sims™.

Od momentu otwarcia staramy się zaskakiwać nowymi, ciekawymi atrakcjami. Stawiamy
na różnorodność, obserwujemy trendy i śledzimy zjawiska kulturowe, na których koncentruje się uwaga naszych klientów. Tym razem po raz pierwszy w Polsce zapraszamy na spotkanie z bohaterami gry The Sims™ 4. W ramach bogatego planu atrakcji, obejmującego różnego rodzaju animacje, konkursy a nawet spotkania ze znanymi blogerkami, każdy z gości Galerii Północnej znajdzie coś dla siebie – podsumowuje wydarzenie Emilia Szkudlarek, Dyrektor Marketingu Galerii Północnej.

Od czasu premiery w 2000 roku, The Sims™ cieszy się nieustającą popularnością zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Wirtualne Simy ożywają na ekranie komputera, prowadząc domy, zakładając rodziny i funkcjonując w wirtualnym społeczeństwie stworzonym przez gracza. Oprócz elementów rozrywkowych, gra posiada także walory edukacyjne – każdy gracz musi dbać o swoje Simy i zaspokajać ich potrzeby, co uczy odpowiedzialności. Produkcja jest najlepiej sprzedającą się grą komputerową na PC na świecie, a jej fani z niecierpliwością czekają na kolejne edycje, pakiety dodatków i akcesoriów. Ostatnia, czwarta odsłona gry miała swoją premierę we wrześniu 2014 roku i wciąż jest wzbogacane o nową zawartość dodatkową.

W dniach 13-22 października wirtualny świat Simsów zagości w Galerii Północnej. Na terenie miasteczka The Sims™ 4 na klientów czekają atrakcje podzielone na sześć stref:
– STREFĘ GŁÓWNĄ ze sceną, na której organizowane będą pokazy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
– STREFĘ BYĆ GWIAZDĄ, gdzie na gości czekają pamiątkowe zdjęcia z rekwizytami z gry
– STREFĘ BYĆ SIMEM, która przeniesie gości do świata znanego z gry The Sims™ 4
– STREFĘ THE SIMS NEWS z mini studiem telewizyjnym, w którym fani gry znajdą aktualności na temat The Sims™ 4
– STREFĘ BYĆ PROJEKTANTEM, w której dzięki laptopom każdy może spróbować swoich sił w grze The Sims™ 4
– dostępną tylko w weekendy STREFĘ BYĆ DOROSŁYM, w której dzieci będą mogły wcielić się w rolę dorosłych.

Już dzisiaj miasteczko The Sims™ dostępne będzie od godziny 13.00. Od poniedziałku do piątku atrakcje czekają w godzinach 16.00-20.00 (z wyłączeniem STREFY BYĆ DOROSŁYM, otwartej tylko w soboty i niedziele). W weekendy wspólna zabawa będzie trwała od samego rana.

Znane youtuberki w Galerii Północnej
W niedziele na uczestników zabawy czeka także dodatkowa atrakcja – spotkanie z youtuberkami! 15 października Galerię Północną odwiedzi MaryKateAn, youtuberka i vlogerka, której prawdziwą popularność przyniósł założony w 2013 roku kanał MaryKateAnPLAY. Od tego czasu regularnie zamieszcza recenzje i materiały wideo z ulubionych gier, także serii The Sims. 22 października
na spotkanie w Galerii Północnej zaprasza GramPaula, jedna z niewielu polskich daily vlogerek, z pasją opisująca swoje codzienne życie i podróże. W ramach popularnego kanału GramPaula dostępne są nagrania z ulubionych gier Pauli, do których należy seria The Sims 4.

O Galerii Północnej
Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza tej wielkości galeria handlowa, która zostanie oddana do użytku w stolicy od ponad dekady. Obiekt o powierzchni ponad 64 000 mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum nastąpiło 14 września br. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim zasięgu obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia APA Wojciechowski oraz TzurArchitects, zakłada m.in. specjalną aranżację przestrzeni dachu, umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni. Obiekt będzie spełniał również najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza precertyfikacja na poziomie LEED Gold. Galeria Północna gwarantuje niedostępną dotychczas w tej części miasta ofertę handlową, rozrywkową i usługową. Do dyspozycji gości oddanych zostanie ponad 200 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino oraz 2 300 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamleys, marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, Martes Sport, Cinema City, EURO RTV/AGD, CCC, Carrefour
z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle, klub sportowy Calypso i centrum medyczne Enel-Med. Za komercjalizację Galerii Północnej odpowiadają firmy Cushman&Wakefield oraz JLL.

Więcej na: www.galeriapolnocna.pl

O GTC
Grupa GTC jest wiodącym deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Wschodniej. Od powstania w 1994 r. Grupa zrealizowała 66 najwyższej jakości, nowoczesne, obiekty biurowe i handlowe z łączną powierzchnią całkowitą wynoszącą blisko1,2 miliona m kw. w całej Europie Wschodniej.

Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 36 budynków komercyjnych oferujących 614.000 mkw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie i Zagrzebiu. Ponadto Grupa realizuje 349.000 m kw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Wschodniej, z których 110.000 jest w trakcie budowy.

Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie WIG30 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu. Walory spółki wchodzą także w skład międzynarodowego indeksu Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 index.

Kontakt dla prasy:
Dominika Socha
Tel. 609 464 592
E-mail: dominika.socha@tbwa-pr.pl