15 czerwca odbył się najbardziej kolorowy i najszczęśliwszy bieg w Krakowie – The Color Run 2019. Tysiące uczestników tradycyjnie opanowało krakowskie Błonia. W tym roku partnerem wydarzenia ponownie została marka Konspol – producent wysokiej jakości wyrobów mięsnych. To był najbardziej kolorowy Dzień Dziecka w stolicy małopolski.

Kolorowe 5 kilometrów

W ramach trwającego sezonu biegowego 2019, marka Konspol zwiększa swoje zaangażowanie we wsparcie popularnych wydarzeń sportowych w Polsce. Firma ponownie została partnerem The Color Run 2019, kultowego biegu na 5 kilometrów, którego uczestnicy obsypywani są kolorowym proszkiem. Imprezy co roku odbywają się w największych miastach w Polsce i przyciągają tłumy zainteresowanych. Biegowy maraton w Krakowie rozpoczął się na krakowskich Błoniach pod hasłem HERO TOUR. Marka Konspol jako partner The Color Run 2019, przygotowała dla biegaczy i kibiców wiele atrakcji. Na stoisku firmy odwiedzający mogli spróbować pysznych smakołyków firmy Konspol. Niewątpliwą atrakcją dla małych i dużych były ogromne bańki mydlane w rozmiarze XXL.

The Color Run 2019

The Color Run 2019 to połączenie biegu na 5 kilometrów oraz festiwalu muzycznego, podczas którego dochodzi do eksplozji kolorów. Bieg odbywa się bez pomiaru czasu i ograniczeń wiekowych, a jego uczestnicy co kilometr obsypywani są naturalnym kolorowym proszkiem. Chętnych do wzięcia udziału w tej kolorowej imprezie i przebiegnięcia najszczęśliwszych 5 kilometrów nie brakuje. Każdego roku festiwal przyciąga dziesiątki tysięcy miłośników sportu i dobrej zabawy. Jak się okazuje kolorowy event jest również wyjątkowy ze względu na swój globalny charakter, aktualnie bieg odbywa się w 300 miastach na całym świecie. Na liście nie mogło zabraknąć również Polski, kolejne imprezy odbędą się 31 sierpnia we Wrocławiu, 7 września w Poznaniu oraz 21 września w Gdańsku.