Aktorzy tradycyjnie wystąpią na scenie w pobliżu perfumerii Sephora i Kwiaciarni Olivia, a widowisko będzie można obejrzeć o trzech różnych godzinach: 11.00, 13.00 oraz 15.00.

Przedstawienie zatytułowane „Bajeczki Cukiereczki” przypadnie do gustu zarówno najmłodszym, jak i starszym dzieciom oraz rodzicom i opiekunom. Będzie to muzyczna opowieść o dziewczynce o imieniu Ludka, która pewnego dnia trafia do miasteczka Cukierek. Pełna słodyczy kraina wydająca się miejscem idealnym, nie spełni jednak oczekiwań dziewczynki, a ona sama odkryje ciemne strony jedzenia nadmiaru słodyczy.

Po zakończeniu występu, dzieci zostaną zaproszone na rozwijające warsztaty prowadzone
przez instagramerkę Fit Ciasto w języku polskim i ukraińskim. Pokaże ona najmłodszym, jak w prosty sposób przygotować wartościowe przekąski ze świeżych owoców i warzyw, które mogą stać się alternatywą dla niezdrowego jedzenia. Po teatrzykach każdy z małych widzów otrzyma do dzienniczka naklejkę, a pod koniec roku uzbierane naklejki będzie mógł wymienić na nagrody.

Pełna emocji i niezwykłych wydarzeń sceniczna historia będzie edukacyjną przygodą, która pozwoli dzieciom i dorosłym na chwilę oderwania od rzeczywistości. Warsztaty natomiast umożliwią zdobycie wiedzy na temat zdrowego odżywiania i nowych umiejętności kulinarnych.