Targi Grupy PSB zdecydowanie należą do najważniejszych w naszym kraju imprez branży budowlanej i wykończeniowej. Organizowane są wyłącznie dla partnerów Grupy PSB i stanowią świetną okazję do podtrzymania relacji biznesowych oraz nawiązania nowych kontaktów. Zeszłoroczna odsłona Targów zgromadziła 356 wystawców, a liczba zawartych kontraktów wyniosła 15 tys. (ich łączną wartość szacuje się na 369 mln zł). Przedstawiciele branży nie mają wątpliwości, że wydarzenie to pełni rolę wyznacznika trendów na polskim rynku budowlanym.

W ramach prezentowanej przez Soudal oferty znajdą się flagowe produkty marki w postaci pianek montażowych z aplikatorem Genius Gun oraz wszechstronnych klejów-uszczelniaczy z rodziny Fix All, a także nowość rynkowa – pianka Soudafoam Doors do uszczelnień przy montażu drzwi wewnętrznych i zewnętrznych.

Genius Gun to opatentowany przez Soudal uchwyt, który gwarantuje pełną kontrolę nad ilością pianki wypuszczanej z puszki. Dzięki temu zbędne naddatki pianki zostają zredukowane do absolutnego minimum. Uchwyt został tak skonstruowany, aby wygodne i precyzyjne dozowanie pianki było możliwe jedną ręką, co jest szczególnie przydatne podczas pracy na wysokości. Ponadto Genius Gun pozwala na przerwanie aplikacji w dowolnym momencie i przechowywanie otwartej puszki z pianką nawet kilka miesięcy, bez ryzyka zablokowania zaworu.

Cieszące się ogromną popularnością kleje-uszczelniacze Fix All powstały na bazie rewolucyjnej technologii SMX®. Odznaczają się wysoką wytrzymałością spoiny, są idealnie przyczepne do wszelkich materiałów budowlanych oraz wykazują odporność na działanie wilgoci, temperatury i chemikaliów. Ich wielkim atutem jest uniwersalność: z pomocą klejów Fix All m.in. przymocujemy panele do podłoża, uszczelnimy brodzik prysznicowy czy też przykleimy skrzynkę na listy do ściany budynku.

Z kolei Soudafoam Doors, najnowszy produkt z porfolio Soudal, jest pianką poliuretanową, która zapewnia optymalne wypełnienie szczelin obwodowych wokół ościeżnicy podczas montażu drzwi. Charakteryzuje się niskoprężną formułą, wysoką wydajnością, a przede wszystkim doskonałymi parametrami w zakresie izolacji termicznej i akustycznej. Dzięki super szczelnemu zaworowi Duravalve, pianka Soudafoam Doors posiada maksymalną wydajność przez cały okres jej przydatności do użycia, który wynosi aż 2 lata.

Wszystkich uczestników Targów Grupy PSB, zainteresowanych ofertą Soudal, zapraszamy na stoisko nr 11 w hali A.