Partnerzy handlowi firmy MS więcej niż OKNA nie próżnują – w ciągu najbliższych trzech miesięcy wezmą udział w aż ośmiu wydarzeniach związanych z branżą budowlaną. W okresie luty – kwiecień, z ich ofertą będziemy mogli się zapoznać w Gliwicach, Łodzi, Lublinie, Sosnowcu, Katowicach, Szczecinie i Bielsko-Białej.

XVII Gliwickie Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz

W lutym (26–28.02.2016) ekspozycję gliwickiego oddziału MS można było zobaczyć podczas XVII Gliwickich Targów Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz. Targi te organizowane są cyklicznie od 2000 roku, zawsze w lutym. Organizatorzy uważają, że jest to najbardziej odpowiedni czas zarówno dla firm, jak i inwestorów, którzy są w trakcie planowania wydatków, remontów i inwestycji.

W Gliwicach swoje oferty prezentowało około 140 wystawców, których ekspozycje obejrzało – według szacunków organizatorów – około 8 tysięcy osób.

Targi Interbud

Z ofertą MS więcej niż OKNA, dzięki MS Łódź, mogliśmy zapoznać się w dniach 4–6 marca 2016 roku podczas XXIII edycji targów Interbud w Łodzi. To jeden z najważniejszych punktów w kalendarzu polskiej branży budowlanej. Interbud to okazja do zaprezentowania i obejrzenia nowatorskich produktów i rozwiązań, a także wzięcia udziału w licznych konferencjach, warsztatach i szkoleniach przygotowywanych przez przedstawicieli branży budowlanej, prawników, menadżerów i naukowców.

Targi Rolnicze AGRO-PARK

Godnym uwagi wydarzeniem są również Targi Rolnicze AGRO-PARK, które odbyły się w dniach 5–6 marca 2016 roku w Lublinie. Przedstawicielem MS więcej niż OKNA było tam Studio Okien i Drzwi DOMO.

Targi są miejscem spotkań rolników z południowo-wschodniej Polski oraz sąsiadów zza wschodniej granicy. Umożliwiają nawiązanie kontaktów handlowych, poszerzanie horyzontów i prezentację innowacyjnych rozwiązań. Podczas imprezy organizowane są konferencje i warsztaty.

Zakres tematyczny tegorocznych targów obejmuje między innymi problematykę budownictwa wiejskiego.

Targi Budowlane LUBDOM

Studio Okien i Drzwi DOMO pojawi się w Lublinie także w kwietniu, na Targach Budowlanych LUBDOM (1–3.04.2016), które są jednym z najbardziej popularnych wydarzeń branży budowlanej we Wschodniej Polsce.

Organizatorzy targów nieustannie poszerzają ofertę wystawienniczą dążąc do połączenia tradycji z nowoczesnością. W tym roku szczególny nacisk położony zostanie na zagadnienie budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Motywem przewodnim będzie hasło „Dom energooszczędny przyjazny dla ludzi i środowiska”. Warto wspomnieć, że ubiegłoroczną edycję LUBDOM odwiedziło ponad 8 tysięcy osób – wśród nich zarówno profesjonaliści, jak i klienci indywidualni.

Targi Budowlane Silesia Building Expo SIBEX 2016

W Sosnowcu na dziewiątej edycji Targów Budowlanych SIBEX, firmę MS więcej niż OKNA, reprezentować będzie Portalux (1–3.04.2016).

SIBEX to największa wystawa branży budowlanej w południowej Polsce, która skupia się na pierwszym etapie inwestycji – planowaniu budowy czy remontu. Z roku na rok targi cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki zróżnicowaniu wystawców (są wśród nich firmy o różnym portfolio, działające zarówno na dużą i na niewielką skalę) SIBEX jest miejscem, gdzie zwiedzający mogą szybko porównać i ocenić oferty wielu firm. Dodatkowo w tym samym miejscu i czasie mogą pozyskać potrzebne informacje, gdyż wystawom na targach towarzyszą liczne pokazy, seminaria i dyżury ekspertów.

Targi Budowlane Dom i Otoczenie – Budownictwo, Instalacje, Wnętrza

MS Gliwice pojawi się na drugiej edycji Targów Budowlanych Dom i Otoczenie – Budownictwo, Instalacje, Wnętrza w dniach 9–10 kwietnia 2016 roku. Targi organizowane są w katowickim Spodku, przy alei Korfantego 25.

Na targach prezentowana będzie pełna oferta branżowa dla osób budujących lub remontujących domy, a także dla tych, którzy poszukują nowego mieszkania.

Targi Budowlane BUD-GRYF

MS Szczecin, zaprezentuje swoją ofertę w dniach 15–17 kwietnia 2016 roku w Szczecinie, podczas dwudziestej piątej edycji Targów Budowlanych BUD-GRYF. Jest to jedyne wydarzenie na Pomorzu Zachodnim całkowicie dedykowane branży budowlanej i energetycznej. Jego grupą docelową są osoby i firmy, które pragną zaprezentować swoje najnowsze produkty, a także ci, których interesują trendy i zmiany zachodzące na rynku budowlanym. Targi są doskonałą okazją do nawiązania relacji B2B.

Jubileuszowa edycja wydarzenia skupi się na efektywnym i energooszczędnym budownictwie, zarządzaniu zasobami energetycznymi oraz innowacyjnych rozwiązaniach budowlanych. Targi co roku odwiedzane są przez blisko 8 tysięcy osób. W 2016 roku wstęp na imprezę będzie bezpłatny.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „Twój Dom 2016”

Autoryzowany salon sprzedaży MS więcej niż OKNA – PASJA, przedstawi swoją ofertę na czterdziestej dziewiątej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa „Twój Dom 2016”, która odbędzie się w dniach 15–17 kwietnia 2016 roku w Bielsko-Białej.

Wydarzenie stwarza okazję do spotkań biznesowych i pozyskiwania nowych klientów. Biorą w nim udział firmy zarówno polskie, jak i czeskie oraz słowackie. Targi dają szansę nawiązania kontaktów i poszukiwania partnerów w regionie transgranicznym. Organizatorzy przewidują, że w 2016 roku na targach swój asortyment zaprezentuje około 250 polskich i zagranicznych firm. Zobaczy je zaś ok. 6 tysięcy zwiedzających.

www.ms.pl

 

KONTAKT:

Profundo PR:
Katarzyna Stanik
tel. kom. 512 221 790
e-mail: k.stanik@profundo.pl

Dział marketingu MS:
Kinga Potocka
tel. kom. 606 393 802
e-mail: k.potocka@ms.pl