Wydarzenie zorganizowane zostało przez kierowcę rajdowego i driftingowego Kubę Przygońskiego we współpracy z Tik Tok-iem. To już trzecia edycja wydarzenia SPEED GAMES, podczas którego znane osoby miały okazję na własnej skórze poczuć emocje, jakie daje motorsport. Wydarzenie cyklicznie odbywa się na Torze Modlin.

 

Czas na rywalizację – rywalizacja na czas!

W ciągu dnia pełnego wrażeń, uczestnicy mieli możliwość wykazać się w dwóch konkurencjach: motus racing i speed (jazda slalomem, jazda po prostej). Wśród kandydatów-celebrytów pojawiły się takie gwiazdy, jak: Akop Szostak, Katarzyna Bożek, Łukasz Wojtyca, Alan Andersz, Karolina Pisarek, Lena Moonlight, Marcin Dubiel, Fagataa oraz Filip Zabielski!

 

Sponsorem wydarzenia był Motus xd – polską firma produkującą pojazdy elektryczne. Ich modele hulajnóg elektrycznych przeznaczone są dla dzieci i dorosłych. W swojej ofercie firma posiada hulajnogi miejskie, które charakteryzują się świetnymi parametrami, doskonałą jakością oraz dobrą ceną. Także wygląd produktów nie jest obojętny. Prosty design, a zarazem mnogość modeli w modnych kolorach sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie! Hulajnogi Motus wyróżniają się na tle konkurencji przede wszystkim bogatym wyposażeniem.