Polski dostawca vod Chili oferuje widzom szeroką ofertę najnowszych hitów filmowych, w tym „Szybkich i wściekłych 7, którego premiera w kinach miała miejsce zaledwie cztery miesiące temu.

Po pokonaniu międzynarodowych terrorystów Owen Shaw, Dominic Toretto (Vin Dessel), Brian O’ Conner (Paul Walker), Luke Hobbs (Dwayne Johnson) i reszta zespołu rozdzieliła się, aby powrócić do bardziej normalnego życia. Jednakże gdy brat Owena, Deckard Shaw (Jason Statham) przygotowuje się do misji brutalnego pomszczenia śmierci brata, cała grupa na nowo się jednoczy.

Ta siódma odsłona przebojowej serii filmów akcji jest pełna porywających pościgów, scen walki, strzelanin i wybuchów, przeplatanych humorem i wzruszającymi momentami. „Szybcy i wściekli 7” to świetna propozycja na każdy letni wieczór z przyjaciółmi, do obejrzenia w domu lub na wakacjach, nawet podczas podróży. Dzięki platformie Chili możesz legalnie pobrać filmy z serwisu i oglądać je bez sieci (offline). Nie jest wymagana żądna subskrypcja, filmy można oglądać na dowolnym urządzeniu podłączonym do internetu – od Smart TV poprzez komputery PC, Mac, Chromecast, po smartfony i tablety. Filmy są dostępne w serwisie w jakościach SD, HD oraz dla wybranych tytułów w HD+. Widz ma wybór, może film albo nabyć albo wypożyczyć i obejrzeć w dogodnej dla siebie formie streamingu lub po pobraniu filmu.

Ceny filmów z serii „Szybcy i wściekli” na CHILI zaczynają się od 5,90 zł za wypożyczenie i już od 19,90 zł w opcji zakupu.

Link do oferty:  http://pl.chili.tv/vetrina/cinema/283/Oferta-%20Szybcy-i-ws-ciekli