Dekoracja stołu zimą wymaga szczególnych przygotowań! Zbieramy dodatki, które ocieplą wnętrze, zbudują nastrój i sprawią, że zarówno domownicy jak i goście poczują magię świąt!

DIAMOND

Serwis w tonacji srebrzystej bieli, dekor inspirowany diamentowymi szlifami oraz zdobienia z 18 – karatowego złota dodają elegancji i zapewniają poczucie luksusu. Porcelana w aranżacji z obrusem w kolorze głębokiej czerwieni i pastelowymi różowo kremowymi kwiatami to strzał w dziesiątkę!

Zaprojektowana przez skandynawskich projektantów Dyrberg/Kern ze szczególną dbałością o każdy detal świetnie nadaje się na świąteczno – noworoczne przyjęcia. Zastawa zawiera szeroki wybór talerzy, salaterek, półmisków, a także sztućców, kieliszków i innych dodatków, dzięki którym idealnie udekorujemy świąteczny stół.

SANTA CHRISTMAS

Urocze filiżanki, ozdobne miseczki, waza w kształcie serca, czy solniczki  w oprawie typowo świątecznych dodatków takich jak: goździki, jabłka, cynamon czy gałązki świerków zapewnią przepiękną dekorację stołu świątecznego. Klasyczny design porcelany wypełniają kolorowe, ręcznie malowane wizerunki świątecznych skrzatów i zwierząt w zimowej scenerii. Pełne fantazji i artystycznego kunsztu, tworzą ciepły i radosny klimat, podkreślając wyjątkową atmosferę świąt.

MOMENTS CHRISTMAS

Kompozycja bieli i czerwieni, zdobienia z 18-karatowego złota, subtelny dekor przypominający płatki śniegu, girlandy i gałązki jemioły to elementy wyróżniające świąteczną zastawę Moment Christmas. Wszystkie elementy serwisu roztaczają niezwykły klimat bożonarodzeniowego ciepła. Talerze obiadowe, półmiski, salaterki, solniczki, sosjerka, waza, patera czy dzbanek są nie tylko idealnym pomysłem na prezent świąteczny dla bliskich, ale i inspiracją do przygotowania niezwykłych dekoracji świątecznych, w których podamy przepyszne potrawy.

ÅSA’S CHRISTMAS to bajkowe spojrzenie na magię świąt. Skrzaty i dekor wzbogacony elemen tami z 18-karatowego złota to przewodnie elementy tej zastawy.

Talerzyki deserowe, świąteczne kubki, talerze obiadowe, waza, solniczki czy półmiski z motywem bajkowych krasnali idealnie ozdobią świąteczny stół i stworzą atmosferę bajkowego klimatu przywołując wspomnienia beztroskiego dzieciństwa. Porcelana  ÅSA’S CHRISTMAS WHITE zachwyca klasycznym designem i ręcznie malowanymi skrzatami w białych i srebrnych kapturkach.

Porcelana VICTORIA zachwyca delikatną formą, a zdobienia z 18 – karatowego złota nadają jej królewskiego splendoru. Czerwona serweta przyprószona sztucznym śniegiem, pomarańcze, goździki i soczyste, czerwone jabłka w zimowej okrasie w połączeniu z eleganckim serwisem VICTORIA tworzą dekorację stołu w iście królewskiej aranżacji. Ta zastawa to świetny wybór zarówno na święta jak i inne okazje, jej klasyczny i elegancki design sprawia, że będzie pasowała na każdą uroczystość.