Leczenie Invisalign jest indywidualnie dopasowane do każdego pacjenta, a jego cel jest prosty:  piękny uśmiech, właściwie bez zakłócania Twojego stylu życia. Przezroczyste nakładki są prawie niewidoczne, jednak w widoczny sposób prostują zęby.

 

Krzywe zęby mogą często negatywnie wpływać na naszą pewność siebie w sytuacjach prywatnych czy zawodowych (np. podczas ważnej prezentacji czy randki). Twórcy systemu Invisalign wierzą, że wyprostowanie zębów może pozytywnie wpłynąć na pacjentów, dlatego stworzyli produkt, który pozwala wyprostować zęby właściwie bez zakłócania ich dotychczasowego stylu życia Średni czas leczenia u pacjentów, którzy zmieniają nakładki co 2 tygodnie trwa od 12 do 18 miesięcy. Leczenie Invisalign to system indywidualnie dobranych, prawie niewidocznych nakładek, który stanowi innowację w leczeniu ortodontycznym.

 

Już 4,5 miliona pacjentów z całego świata podjęło decyzję o leczeniu systemem Invisalign. Nakładki zdejmuje się przed jedzeniem i piciem, dzięki czemu podczas leczenia można jeść wszystko, na co tylko ma się ochotę. Leczenie Invisalign to idealna propozycja dla tych, którzy są ciągle w ruchu i ciągle poszukują nowych, wspaniałych wrażeń. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i otrzymuje leczenie dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań. System Invisalign skierowany jest do ludzi, którzy wierzą w siłę własnego uśmiechu. Dzięki niemu możesz ruszyć naprzód praktycznie nie zmieniając swojego stylu życia. Równiejsze zęby mogą dodać Ci pewności siebie. Od teraz to leczenie dopasowuje się do Ciebie, a nie na odwrót.