“Stworzyliśmy system stylowych, ochronnych pokrowców, do których w razie potrzeby można dołączyć przenośną baterię lub inne akcesoria.” – powiedziała Shawn Dougherty, współzałożycielka i prezes mophie.

 

Bazowa obudowa pasuje idealnie do smartfona iPhone 7/ iPhone 7 Plus. Magnesy wbudowane z tyłu pokrowca pozwalają dołączyć do urządzenia wiele przedmiotów poprzez proste przyłożenie do tylnej części etui.

 

Dostępne są dwa modele bazowego etui. Każdy z nich charakteryzuje to, że są niezwykle cienkie z uniesionymi rogami dla lepszej ochrony. Bazowe etui o nazwie “grad” wykonane jest z krystalicznie czystego termoplastycznego poliuretanu (TPU) z miękkim uchwytem, natomiast model “wrap” w części został stworzony z czystego poliwęglanu, a górna i dolna część pokrowca z miękkiego polimeru.

 

Bazową obudowę użytkownicy mogą uzupełnić o specjalny dodatek, łączy się z innymi akcesoriami oraz resztą kolekcji. Dołączyć można m.in. portfel, folio do codziennego użytku a także zewnętrzną baterię powerstationÒ, która pozwala szybko ładować smartfon w każdych warunkach.

 

Dostępne są następujące dodatki do bazowej obudowy:

 

  • hold force powerstation plus mini – składający się z akumulatora 4,000mAh oraz zintegrowanego kabla ze złączem lightening dla produktow Apple z systemem iOS oraz złączami micro USB
  • hold force folio case – zawierający trzy kieszenie na karty kredytowe – hold force wallet – oferujący kieszenie na dwie karty kredytowe

 

Wszystkie akcesoria mophie można zakupić online na stronie internetowej  www.mophie.com

 

Więcej informacji na temat hold force technology dostępnych jest na stronie internetowej www.mophie.com/shop/magnetic-cases.

 

Aby uzyskać dostęp do najnowszych informacji na temat produktów mophie, nadchodzących wydarzeniach i promocjach polub fanpage mophie na Facebooku,, także śledź profile marki w serwisach Twitter i Instagram oraz zarejestruj się na stronie mophie.com/innovation

 

mophie to firma z siedzibą w Kaliforni, która jest wielokrotnie nagradzanym producentem najlepiej sprzedających sie etui w Ameryce Północnej.  Misję firmy wyraża hasło Stay Powerful, które oznacza wspieranie mobilnego świata innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie zasilania urządzeń mobilnych. mophie jest producentem oryginalnego juice pack®. Produkty firmy są docenianie za styl oraz za wydajność, zapewniają sprawną integrację hardware, oprogramowania i designu. Biura mophie znajdują się w stanach Kalifornia, Michigan, a także w Irlandii, Holandii, Hong Kongu i Chinach. Produkty mophie dostępne są w 130 krajach, a także w sklepach Apple oraz u innych wiodących dystrybutorów.

 

mophie jest częścią firmy ZAGG Inc (NASDAQ: ZAGG).

 

Odwiedź mophie.com i śledź nas w serwisach Facebook, twitter, oraz Instagram (@mophie).