Tą jesień wypełnią różowe motyle, żółte nowojorskie taksówki oraz barwne figury geometryczne, dzięki którym każdy poranek   wypełni pozytywna energia. Na dwustronnych kołdrach FÄRGRIK znalazły się oryginalne, modne motywy, natomiast na odwrocie dopasowany, jednolity kolor. Kolorowe, geometryczne motywy sprawdzą się
w sypialniach minimalistycznych, natomiast różowe motyle to idealny pomysł na romantyczną sypialnię dla dziewczynki. Żółte taksówki na tle nowojorskich ulic to propozycja dla chłopców oraz wszystkich tych, którzy lubią nowoczesne wnętrza inspirowane miejskim stylem.

 

Nowości Wendre przypadną do gustu osobom lubiącym oryginalne
i odważne rozwiązania w aranżacji wnętrz. Kolorowe kołdry to sposób na ożywienie nudnej sypialni, ale także solidna dawka energii na cały dzień.

 

 

 

Kołdry z linii FÄRGRIK mają poszycie z mikrofibry i wypełnienie
z karbowanych i sprężystych włókien poliestrowych HCS. Można je prać
w domowej pralce automatycznej. Są przyjazne dla alergików oraz zostały odznaczone certyfikatem Tekstylia Godne Zaufania. 

 

 

Kołdry dostępne w rozmiarze 155×200

 

Sugerowana cena detaliczna: 49,90 zł

 

 

 

 

 

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.