W pracy, na uczelni, po treningu, przed spotkaniem na mieście – wśród licznych codziennych aktywności, kobiety zawsze chcą mieć pewność zachowania czystości i świeżości. Jednocześnie, z coraz większym przekonaniem i świadomie sięgają po te produkty, które są nie tylko najlepsze dla nas, lecz również … dla środowiska.

Te atrybuty łączą w sobie chusteczki do higieny intymnej Cleanic – w pełni odpowiadają oczekiwaniom kobiet, które poszukują rozwiązań skutecznych, delikatnych, dyskretnych i komfortowych w użyciu. Zawierają łagodne środki myjące – doskonale oczyszczają i długotrwale odświeżają strefy intymne. Wyróżniają je skuteczne receptury, z dodatkami składników pielęgnacyjnych, odpowiadających różnorodnym potrzebom. Wszystkie oparte są na kwasie mlekowym, który pomaga utrzymać fizjologiczne pH i odtworzyć naturalną florę bakteryjną sfery intymnej. Chusteczki Cleanic są przebadane ginekologicznie – kobiety mogą mieć pewność, że to produkt bezpieczny i wysokiej jakości. Chusteczki do higieny intymnej Cleanic można bezpiecznie spłukiwać w toalecie.

CLEANIC chusteczki do higieny intymnej SUPER COMFORT – zawierają ekstrakt z rumianku, który łagodzi i koi podrażnienia.
Cena: 20 szt. – 7,99 zł
10 szt. – 5,49 zł

CLEANIC chusteczki do higieny intymnej EXTRA FRESH – wyróżnia je odświeżająca formuła. Zawierają alantoinę i pantenol, które łagodzą i nawilżają.
Cena: 20 szt. – 7,99 zł
10 szt. – 5,49 zł

CLEANIC chusteczki do higieny intymnej SENSITIVE CARE – mają delikatną formułę myjącą, chroniącą przed podrażnieniami i wzbogaconą pantenolem – składnikiem o działaniu nawilżającym i łagodzącym.
Cena: 20 szt. – 7,99 zł
10 szt. – 5,49 zł

CLEANIC chusteczki do higieny intymnej PLUS – wspomagają ochronę przed infekcjami bakteryjnymi i grzybiczymi. Zawierają:
– prebiotyk stymulujący wzrost korzystnej mikroflory bakteryjnej i ekstrakt z żurawiny działający antyseptycznie
– Dermosoft® Decalact – substancję o działaniu przeciwgrzybiczymi i przeciwbakteryjnym, zapobiegającą powstawaniu nieprzyjemnego zapachu
Cena: 20 szt. – 7,99 zł

CLEANIC chusteczki do higieny intymnej DEO CONTROL – polecane szczególnie osobom z problemem inkontynencji – zawierają składniki neutralizujące zapach moczu:
– Citronellyl Methylcrotonate – neutralizuje nieprzyjemne zapachy, bardzo skuteczny w przypadku zapachu moczu (reaguje wybiórczo z cząsteczkami nieprzyjemnych zapachów, zmieniając strukturę cząsteczki i tym samym neutralizuje je)
– Triethyl Citrate – działa przeciwdrobnoustrojowo
Dodatkowo pielęgnują sferę intymną dzięki zawartości panthenolu i betainy – prowitaminy B5 o działaniu łagodzącym i nawilżającym.

Cena: 20 szt. – 7,99 zł