Często wybór prezentu dla najbliższej osoby spędza nam sen z powiek. Warto pamiętać, że najlepsze prezenty to te dane od serca. W nowej ofercie Netto znajdują się propozycje, które sprawią, że obdarowywanie najbliższych będzie prostsze i przyjemniejsze.

Magiczne królestwo Twojego dziecka

Dziecięcy pokój pełni jednocześnie wiele funkcji – to sypialnia, miejsce do zabawy oraz nauki. Dlatego tak ważne, aby dziecko czuło się komfortowo w swojej przestrzeni. Jeżeli zdecydujemy się na stonowane i proste mebelki, urozmaićmy przestrzeń kolorowymi dodatkami. Z okazji Dnia Dziecka możesz sprawić swojemu maluchowi dekoracyjne poduszki (od 14,99 zł). Wersja z motywem lamy lub narzuta na łóżko w kaktusy (49,99 zł) rozweselą wygląd dziecięcego pokoiku. Aby wprowadzić bajkowy klimat, możesz wyposażyć go w lampkę z projektorem tęczy (19,99 zł) lub budzik z projektorem gwiazd (29,99 zł). Magiczne efekty świetlne pomogą dziecku w zasypianiu i sprawią, że poczuje się jak w bajce.

Prezenty dla maluchów

Wybierając zabawki, warto zdecydować się na takie, które będą rozwijały kreatywność dziecka oraz pełniły funkcję edukacyjną. Jeżeli maluch jest ciekawski, z pewnością dużo radości sprawi mu obserwowanie gwiazd lub zgłębianie tajników przyrody przy pomocy teleskopu z mikroskopem (59,99 zł). Dzieci ucieszą się też z interaktywnych zwierzaków (35 zł), wydających dźwięki lub maty muzycznej (39,99 zł), która zapewni długie godziny śmiechu i ruchu. Wymarzonym prezentem dla starszych dzieci może być zegarek z aparatem i funkcją czatu (59, 99 zł). Dzięki możliwości wykonania połączenia SOS do rodzica oraz wbudowanej lokalizacji, zapewni Ci większy spokój o dziecko. Uniwersalny prezent stanowią też słuchawki bluetooth (39,99 zł), z których ucieszą się miłośnicy technologii oraz mali wielbiciele muzyki.

Święto mamy i taty

Wielkimi krokami zbliża się nie tylko Dzień Dziecka, ale również święto mamy oraz taty. Każdy z rodziców ucieszy się nawet z małego, symbolicznego podarku. Filiżanki ze spodkiem (10,99 zł) lub kubki (12,99 zł), nawiązujące do Dnia Matki oraz Dnia Ojca, każdego dnia będą umilały rodzicom chwile relaksu. Uniwersalny prezent dla najbliższych to również zaparzacz do kawy (26,99 zł) lub bambusowa tacka na nóżkach (36, 99 zł) – idealna, by przygotować śniadanie i zjeść je w łóżku. Tata może ucieszyć się również z zestawu do manicure dla mężczyzn (14,99 zł), a mama – z nocnej koszuli (24,99 zł).

Wybierając prezenty dla rodziców lub dzieci, pamiętajmy, aby o więzi z najbliższymi dbać każdego dnia. Oferta upominków jest dostępna w Netto od 20 maja.