Rób to co lubisz

Jeśli masz sprecyzowane pasje to ten punkt będzie dla ciebie banalny, bowiem szybko znajdziesz się na fali zadowolenia i wyzwalanych endorfin. Jeśli nie masz jednej rzeczy, która zawsze podnosi cię na duchu spróbuj zrobić coś na co dawno nie miałeś czasu – może niedługo skończy się wystawa w galerii sztuki, która była na twojej liście „must see”, poczytaj książkę, zrób sobie wieczór SPA. Celebruj siebie oraz czas, który masz.

Maraton?

Oczywiście serialowy! Kilka odcinków Przyjaciół to zawsze dobry pomysł, tak samo jak obejrzenie nowych pozycji, które ostatnio pojawiały się w serwisach pozwalających na oglądanie filmów i seriali bez limitu. Jeśli jesteście fanami produkcji pojawiających się na wielkich ekranach to czas najwyższy zapoznać się z listami produkcji nominowanych do Oscarów i zarezerwować miejsce w kinie.

Celebruj przyjaźń

Jeśli nie chcesz spędzać tego wieczoru w pojedynkę wyciągnij gdzieś znajomych, może to być kino, ale jeśli chcecie porozmawiać i nadgonić tematy, które ostatnio wam umykały wybierzcie się wspólnie do restauracji. To ma być wspaniały dzień, dlatego aby dodać mu nieco powagi zjedzcie kolację w restauracji Winestone w hotelu Mercure Kraków Stare Miasto, delektując się wybornym winem i specjalną ofertą menu, w którym znaleźć można przegrzebki z malinowym coulis, risotto z halibutem i truskawkową pana cottą.

Czas na wycieczkę

Dzień Singla przypada w tym roku w piątek, a czy potrzeba większego powodu do zorganizowania krótkiego wyjazdu na weekend? Szybki wyjazd do miasta, którego się jeszcze nie zwiedziło to doskonała możliwość na wypoczynek i zregenerowanie się po ciężkim tygodniu. Może są w Polsce miasta, których jeszcze nie zwiedziłeś, zawsze marzyłeś o odpoczynku w Bieszczadach, albo uda Ci się znaleźć bilety lotnicze w atrakcyjnych cenach? Idealnym miejscem na weekendową ucieczkę jest obfitujący w atrakcje Kraków. To miasto kultury, zabytków oraz dobrej zabawy. W dawnej stolicy Polski znaleźć można noclegi na każdą kieszeń w hotelu Mercure Kraków Stare Miasto, Novotel Kraków Centrum czy tańsze pokoje z wyśmienitymi śniadaniami w hotelach ibis Kraków Centrum i ibis Kraków Stare Miasto. Ich zaletą jest też lokalizacja, która pozwoli na szybkie dostanie się do upragnionego miejsca w mieście.