W wariancie z pieprzem marynowanym są doskonałą propozycją
dla tych, którzy uwielbiają intensywne i wyraziste kulinarne doznania. Słodki smak pomidorów podkreślony został wyrafinowaną eksplozją ostrości pieprzu – to połączenie zawróci w głowie.

W tym sezonie zupełnie nowym wymiarem smaku sałatek mogą stać się suszone pomidory
z marynowanym pieprzem w oleju z ziołami OLE!.
Doskonałe połączenie, które zaskakuje wyrafinowaniem i prawdziwą fuzją smaków. Słodycz dojrzewających pomidorów i ostrość pieprzu
to zapowiedź niezapomnianej przygody. To zupełnie nowy dodatek w kuchni – pełen aromatu i koloru, który pozwoli na nowo odkryć także wiele innych dań z codziennego menu.

Marynowany pieprz dodaje potrawom zdecydowanego charakteru, a jego ostrość w połączeniu
z pomidorami nadaje im wyrazistego smaku i prawdziwie południowego temperamentu. Suszone pomidory z pieprzem marynowanym OLE! sprawdzą się jako samodzielna przekąska, ale fantastyczne będą również jako dodatek do makaronów, zup czy nawet chrupiących grzanek. Można z nich także przygotować pyszny, ostry sos lub farsz do mięsa. Ziarenka pieprzu można użyć do przygotowania pieprznego dressingu do sałatek.

Warto pamiętać też o aromatycznym oleju ze słoiczka, o aromatycznym oleju ze słoiczka, który doskonale sprawdzi się na jako macerat do mięs. Na pewno świetnie zastąpi zwykłą oliwę z oliwek przebijając jej smak feerią przenikających się aromatów: pomidorów, pieprzu i ziół.

 

Suszone pomidory z pieprzem marynowanym w oleju z ziołami OLE!

Pojemność: 305 ml

Cena: ok 8 złotych

www.wole-ole.pl